پکیج دیجیتال مارکتینگ: بازاریابی مشارکتی

پکیج دیجیتال مارکتینگ: بازاریابی مشارکتی

موجودی: موجود نمی باشد.
80,000تومان

گزینه های در دسترس

+

بازاریابی مشارکتی با نام های بازاریابی پورسانتی و یا سیستم همکاری در فروش و بازاریابی رابطه ای نیز شناخته می شود. یکی از راه حل های نوین است و از جمله روش های بازاریابی اینترنتی محسوب می شود که در آن فروشنده (یا شرکتی که یک محصول یا خدمت را ارائه می کند) بر اساس سیستم پرداخت به ازای عملکرد، به ناشر تبلیغ هزینه پرداخت می کند. بنابراین تنها زمانی به ناشر تبلیغ مبلغی پرداخت می شود که نتایجی مانند فروش یا یک مشتری راغب (زمانی که کاربر یک فرم یا ثبت نام را تکمیل می کند) از فعالیت او حاصل شود.

بازاریابی مشارکتی یک معامله برد-برد است، چرا که لازم نیست فروشنده هزینه هنگفتی را در شبکه های پرداخت در ازای کلیک مانند AdWords گوگل، adCenter مایکروسافت یا جستجوی یاهو پرداخت کند، در حالیکه هیچ تضمینی برای نتایج آنها وجود ندارد. بازاریابی مشارکتی یک نوع از بازاریابی عملکرد-محور است که در آن یک کسب و کار به ازای هر بازدیدکننده یا مشتری که توسط بازاریابی شریک(affiliate)  جذب می شود، خدمات او را جبران می کند.

بازاریابی مشارکتی، بخشی از بازاریابی آنلاین است و هدف کتاب بازاریابی مشارکتی، نشان دادن پتانسیل واقعی این نوع بازاریابی در بهبود سودآوری و رشد کسب ‌و کارها است. بنابراین، خوانندگان با مطالعه این کتاب درمی یابند که چگونه می توان با اتخاذ استراتژی های بازاریابی مشارکتی و مدل های کسب و کار مرتبط با آن، عملکرد خود را به روش های نوین، بهبود دهند.


مباحث دیجیتال مارکتینگ در ۶ جلد توسط انتشارات ادیبان روز منتشر و ارائه شده است. علاقمندان می توانند مباحث را بصورت تک جلدی و یا بصورت پکیج (با ۲۰% تخفیف) تهیه کنند. تجزیه و تحلیل وب، بازاریابی رسانه های اجتماعی، بازاریابی موتور جستجو، سئو و بازاریابی محتوا از دیگر مباحثی هستند که در این پکیج گنجانده شده اند


مشخصات کتاب
مولف: Emarketing Institute
مترجمین: دکتر نگین سنگری (عضو هیأت علمی دانشگاه الزهرا) | شهلا آقاپور| فاطمه صابریان
عنوان کامل: بازاریابی مشارکتی: همکاری در فروش
عنوان اصلی: A-ffiliate Marketing Fundamentals
تعداد صفحات : ۲۰۰ص
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۸
نوبت چاپ: دوم (۱۳۹۹)
ویراست: دوم
موضوع: شرکت های تضامنی / Partnership
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۴۰-۰

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید