پکیج دیجیتال مارکتینگ: بازاریابی موتور جستجو

پکیج دیجیتال مارکتینگ: بازاریابی موتور جستجو

موجودی: در انبار
80,000تومان

گزینه های در دسترس

+

داشتن یک وب سایت به یکی از مهم ترین روش ها برای حضور موفقیت آمیز شرکت ها در بازارهای امروزی بدل شده است. با این وجود، مدیریت وب سایت و چگونگی پدیدار شدن آن در جستجوهای کاربران و مشتریان بالقوه، حتی از وجود یک وب سایت برای موفقیت شرکت ها، حیاتی تر است.

بازاریابی موتور جستجو یا به عبارت کوتاه تر، بازاریابی جستجو، به عنوان مجموعه ای از اقداماتی تعریف می شود که هدف آن ها افزایش قابلیت رویت یک وب سایت در موتورهای جستجو از طریق فرآیندهای خریداری شده و رایگان می باشد. هدف اصلی این فرآیندها، افزایش قابلیت رویت یک وب سایت و کسب ترافیک است، به عبارت دیگر، هدف آن افزایش فروش و تبدیل است.

بازاریابی موتور جستجو، حوزه ای است که استراتژی های متفاوت را به منظور کمک به شرکت ها در راستای دستیابی به جایگاهی بهتر در موتورهای جستجو و تبلیغ آنلاین کسب وکار، معرفی می نماید.

علاوه بر استراتژی های متفاوتی که در این نوع بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرند، ابزارهای متعددی نیز به منظور تجزیه و تحلیل عملکرد وب سایت و کارآمدی استراتژی ها، به کار گرفته می شوند. بر این اساس، در کتاب بازاریابی موتور جستجو، اهمیت بازاریابی جستجو شرح داده شده و همچنین، استراتژی های اصلی و ابزارهایی معرفی شده است که به دستیابی وب سایت ها به رتبه های بالاتر در موتورهای جستجو کمک می کنند.

مباحث دیجیتال مارکتینگ در ۶ جلد توسط انتشارات ادیبان روز منتشر و ارائه شده است. علاقمندان می توانند مباحث را بصورت تک جلدی و یا بصورت پکیج (با ۲۰% تخفیف) تهیه کنند. تجزیه و تحلیل وب، بازاریابی رسانه های اجتماعی، سئو، بازاریابی مشارکتی و بازاریابی محتوا از دیگر مباحثی هستند که در این پکیج گنجانده شده اند
مشخصات کتاب
مولف: مؤسسه بازاریابی الکترونیکی (E marketing Institute)
مترجمین: دکتر نگین سنگری (عضو هیأت علمی دانشگاه الزهرا) | مژگان کمپانی | فاطمه صابریان
عنوان اصلی: Search Engine Marketing
تعداد صفحات : ۲۰۰ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۸
نوبت چاپ: دوم (۱۳۹۹)
ویراست: دوم (۱۳۹۹)
موضوع: بازاریابی اینترنتی | گوگل
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۵۰-۹

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید