بسته داستان پردازی| جشنواره نوروز ۱۴۰۳ تخفیف

بسته داستان پردازی| جشنواره نوروز ۱۴۰۳

موجودی: در انبار
773,000تومان 657,000تومان
+

به مناسبت نوروز ۱۴۰۳ و به پاس همراهی شما عزیزان،‌ انتشارات ادیبان روز چند عنوان از بهترین‌های نشر خود در حوزه داستان پردازی برای برند را در قالب بسته داستان‌پردازی به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می‌دهد. بسته داستان‌پردازی ادیبان روز شامل کتاب‌های زیر است:


برندسازی با داستان پردازی

پیام‌رسانی استراتژیک،‌ترغیب‌کننده، انرژی بخش و الهام‌بخش

مؤلف:دیوید آکر

مترجمین: حسین علی سلطانی | مهرزاد کاری

**یک داستان صرفا مجموعه ای از حقایق نیست، بلکه می تواند حقایقی را برانگیزد که پیام را پشتیبانی می کند. تفاوت آن با پیام رسانی تاکتیکی در این است که شامل ارتباط بین چشم انداز برند، ارزش ها و فرهنگ سازمانی، یک استراتژی تجاری یا یک پیشنهاد ارزش با دیدگاه بلندمدت است. کتاب برندسازی با داستان پردازی علاوه بر کمک به خواننده برای درک اهمیت و ایجاد داستان های امروزی و ضرورت تحول از پیام های استراتژیک سنتی به داستان های برندساز، چگونگی اجرای این پارادایم نوین را آموزش می دهد.


داستان هایی که در ذهن می چسبند

مؤلف: کایندرا هال

مترجمین: مسعود کیماسی | علی عمویی | سمانه مرفاوی| امین مظهری

**کسانی که شک دارند آیا می توانند داستانی برای گفتن داشته باشند، آیا می توانند آن را نقل کنند و آیا باید آن را نقل کنند؟ کتاب "داستان هایی که در ذهن می چسبند" برای شماست و جواب بله است، سه بار.


داستان هایی برای کسب وکار

راهنمایی جامع برای داستان‌سرایی در کسب‌وکار

مؤلف: گابریل دولان

مترجم: علیرضا شیروانی

**قدرت داستان‌سرایی در به تصویر کشیدن و الهام بخشی و خلق تغییراتی است که هرگز به خودی خود درک نمی شوند. کتاب اخیر گابریل دولان -داستان هایی برای کسب و کار- مثال های عملی و عینی فوق العاده ای را برای چگونگی به کار بردن این مهارت در زندگی شخصی و حرفه ای تان ارائه می دهد. ما همه داستان هایی داریم که در آن سهیم شویم و گابریل ابزاری در دست ما می گذارد تا آن را آشکار و به نظر همگان برسانیم.


داستان سرایی برند در دنیای دیجیتال

نظریه‌ها، شیوه‌ها و کاربردها

مؤلف: اس ام ای معین

مترجمین: محمدجواد علمی | علی عمویی

**این کتاب هر چیزی که درباره هنرو علم داستان‌سرایی برند وجود دارد را پوشش می‌دهد. این عنوان،‌راهنمای هر برند و مدیر شرکتی است که می‌خواهد با استفاده از قدرت داستان‌سرایی با مشتریان خود ارتباط برقرار کند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید