بسته چرنو| جشنواره نوروز ۱۴۰۲

موجودی: موجود نمی باشد.
763,000تومان
+

به مناسبت نوروز ۱۴۰۲ و به پاس همراهی شما عزیزان،‌ انتشارات ادیبان روز چند عنوان از از آثار الکساندر چرنو در حوزه بازاریابی و مدیریت استراژیک را در قالب بسته چرنو به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. بسته چرنو ادیبان روز شامل کتاب های زیر است:


راهنمای طرح بازاریابی

مؤلف: الکساندر چرنو

مترجمین: حسین علی سلطانی | محمد بهمن | افسانه کرمی زنگنه

**راهنمای طرح بازاریابی، یک رویکرد ساده برای نوشتن برنامه های بازاریابی مختصر و معنی دار ارائه می دهد. با ارائه یک روش جامع و گام به گام برای ایجاد طرح بازاریابی استراتژیک قابل اعتماد، این کتاب اطلاعات مربوطه را به صورت مختصر و مستقیم ارائه می دهد و اصول اساسی نوشتن یک طرح بازاریابی را مشخص می کند و چارچوبی جامع را ارائه می دهد که اجزای اساسی برنامه را شامل می شود.


مدل کسب وکار

مدل کسب و کار: راه توسعه محصولات جدید، خلق ارزش بازار، ساخت رقابت نابرابر

مؤلف: الکساندر چرنو

مترجمین: سیدرضا جلاال زاده | مهندس شهلا آقاپور

**کتاب حاضر ارزش محوری برای توسعه یک مدل کسب و کار قابل اعتماد معرفی کرده است و نقشه ارزش بازار را ترسیم می کند. این کتاب با مثال هایی درباره مدل های کسب و کار پنج شرکت موفق که در طول پنج سال پس از راه اندازی شان به ارزشی یک میلیارد دلاری یا بالاتر دست یافته اند.


مدیریت استراتژیک برند

مؤلف: الکساندر چرنو

مترجمین: حسین‌علی سلطانی | سیدرضا جلال زاده

**یک برند برای موفق شدن باید ارزش بازار ایجاد کند. یک مدل خلق ارزش ویژه برند دارای دو جزء کلیدی استراتژی و تاکتیک ها می باشد. جزء استراتژیک مدیریت برند شامل شناسایی بازارهای هدف بوده در جایی که برند رقابت نموده و تعریف ارزش برند در این بازار صورت خواهد گرفت. 


مدیریت بازاریابی استراتژیک

مؤلف: الکساندر چرنو

مترجمین: مسعود کیماسی | مژده خوشنویس

**مفاهیم، اصول و چارچوب­ های این کتاب برای گستره وسیعی از سازمان­ ها از استارتاپ­ ها گرفته تا سازمان­ های پابرجا، از تولیدکنندگان محصولات گرفته تا تامین­ کنندگان خدمات، از سازمان­ های غیرانتفاعی گرفته تا شرکت­ های انتفاعی کاربرد دارد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید