درآمدزایی در اینستاگرام  (2022)

درآمدزایی در اینستاگرام (2022)

موجودی: در انبار
75,000تومان
+

کتاب درآمدزایی در اینستاگرام به شما استراتژی هایی برای استفاده در اینستاگرام معرفی می کند تا به کمک آنها فالوورهای با کیفیت جذب کنید و آنها را به مشتریان واقعی تبدیل کنید.

در فصل اول کتاب درآمدزایی در اینستاگرام، با عنوان شناسایی نحوه کسب درآمد در اینستاگرام، مدل کسب و کار مورد بحث قرار گرفته است. همچنین توضیح داده شده که چگونه می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید.

فصل دوم در مورد این است که سفرهای قهرمانی فالوورهایتان را شناسایی کنید و راه حلی منحصر به فرد برای ارتباط برقرار کردن با فالوورها پیدا کنید.

فصل سوم بررسی می کند که چگونه هر کاری که در اینستاگرام انجام می دهید می تواند به عنوان یک محصول در نظر گرفته شود.  از همه مهمتر در این فصل زیر و بم اصطلاح "تولید محتوا" مشخص شده است.

همچنین نویسنده از تجربیات موفق و ناموفق اینستاگرامی خود نوشته است.

فصل چهارم نیز تماماً در مورد پول است که شامل روش‌ های مختلف فروش محصولات، قیف های فروش مختلف اینستاگرامی، فروش از طریق دایرکت اینستاگرام و روش های دیگر می شود.

مشخصات کتاب
مؤلف: کریستین اوبرگ
مترجم: ملیکا نصیر (مشاور حوزه رسانه اجتماعی و اینفلوئنسر مارکتینگ)
عنوان اصلی: Instagram income: how solo entrepreneurs and small companies can make money on IG (social media marketing for small Businesses and entrepreneurs),2022
تعداد صفحات : ۸۲ ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۴۰۱
نوبت چاپ: دوم (۱۴۰۳)
موضوع: بازاریابی اینترنتی - اینستاگرام- شبکه های اجتماعی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۷۵۹۲-۴۴-۳
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید