دیدگاههای اسلامی در بازاریابی

دیدگاههای اسلامی در بازاریابی

موجودی: در انبار
3,500,000تومان
+

 این کتاب تحت عنوان دیدگاههای اسلامی در بازاریابی و رفتار مصرف کننده سعی دارد تا مفهوم سازی جامع از بازاریابی اسلامی و اصول اساسی رفتار مصرف کنندگان آن با در نظر گرفتن دین اسلام فراهم آورد.

این بحث بیان می دارد که: تحلیل های تاریخی و سیاسی بازارها و پدیده های بازاری در مناطق مسلمان نشین تنها یک جایگزین برای فرآیند مقایسه بین غرب و اسلام است.

در این کتاب همچنین به بررسی تأثیر دیدگاه‌های اسلامی با استفاده از کمکهای گسترده‌ای از طرف دانشگاهیان کشورهای مختلف با درک دیدگاه های اسلامی و تاثیر آن بر جنبه های مختلف بازاریابی می پردازد و ارائه دهنده ایده های برانگیزاننده تفکر برای خوانندگان در مورد دیدگاه های اسلامی کشورهای مختلف جهان است.

کتاب حاضر در تلاش است تا از طریق درک تغییرات چشم انداز اسلامی مصرف کنندگان، روند تفکر خوانندگان را عمیق تر کند به طوری که سازمان بتواند از این بینش ها بهره مند شده و آن ها را در استراتژی بازاریابی خود به کار برد.

این کتاب قطعاً اولین کتابی نیست که به موضوع بازاریابی اسلامی می پردازد؛ اما مطمئنا یکی از قابل توجه ترین کمک ها در این حوزه بوده است که تا کنون به این رشته شده است. چرا که سهم مهمی را در پازل دانش بازاریابی اسلامی پرکرده است. مطالعه آن به همه ی پژوهشگران و دانشجویان در زمینه ی بازاریابی، رفتار مصرف کننده، ارتباطات بازاریابی ، رسانه های اجتماعی، خرده فروشی، اقتصاد و همچنین برای رشته های میان رشته ای مانند جامعه شناسی، روانشناسی، علوم اطلاعات توصیه می شود. 

مشخصات کتاب
مؤلف: بیکرامجیت ریشی (موسسه فناوری مدیریت قاضی آباد هند)
مترجم: حسین علی سلطانی
عنوان کامل: دیدگاه های اسلامی در بازاریابی و رفتار مصرف کننده - برنامه ریزی، به کارگیری و کنترل
عنوان دیگر: Islamic Perspectives on marketing and consumer behavior: planning, implementation, and control
تعداد صفحات : ۴۲۶ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران؛ ادیبان روز، ۱۳۹۷
نوبت چاپ: اول
موضوع: مصرف کنندگان - کشورهای اسلامی - تحقیق - بازاریابی
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۸۱۹۰-۹۲-۲

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید