روش های تحقیق در مدیریت و حسابداری

روش های تحقیق در مدیریت و حسابداری

موجودی: در انبار
190,000تومان
+

شرایط حاکم بر فضای کسب و کار دنیای امروز از جمله عدم اطمینان، پویایی، تکه تکه شدن بازارها، تغییر سلایق و نگرش مشتریان و سطح وفاداری پایین تر و کوتاه مدت تر آن ها، رقابت گسترده و پیشرفت های فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی و ده ها مسئله و چالش دیگر باعث شده بنگاه های کسب و کار در جست و جوی راه هایی برای غلبه بر مسائل پیش رو و در نتیجه دستیابی به سهم بیشتری از بازارها باشند.

در محیط کسب و کار با چنین مختصاتی، یک راه حل جهت زنده ماندن و ادامه حیات، استفاده از تحقیق علمی و مناسب در حوزه های مختلف است.

تحقیق علمی دارای مراحل، مکانیسم ها و قدم های اجرایی مشخص بوده و اجرای آن نیازمند آموزش این پدیده علمی به صورت سیستماتیک، آکادمیک و سپس اجرا و ارزیابی فرآیندوار آن می باشد.

کتاب روش های تحقیق در مدیریت و حسابداری با توجه به سرفصل های ارائه شده درسی با همین عنوان برای رشته های مدیریت و حسابداری و سایر رشته های مرتبط تدوین شده است.

همچنین با توجه به نیاز دانشجویان به ویژه در نگرش پایان نامه و رساله سعی شده است فصول با توجه به بخش های مورد نیاز چه از حیث موضوعی و چه از نظر ترتیب نگارشی ضمن برخورداری از بیانی ساده، طوری تدوین گردد که برای علاقه مندان به ویژه مدیران بنگاه ها و دانشجویان مفید باشد.

مشخصات کتاب
مؤلفین: مؤلفین: دکتر علیرضا معطوفی (عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان) | دکتر علی اشرف احمدیان
تعداد صفحات : ۲۰۶ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران؛ ادیبان روز، ۱۳۹۸
نوبت چاپ: دوم
موضوع: تحقیق - روش شناسی - مدیریت | حسابداری - تحقیق- روش شناسی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۵۲-۳

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید