مطالعه در فناوری اطلاعات | جشنواره نوروز

موجودی: موجود نمی باشد.
295,000تومان
+

به مناسبت فرا رسیدن بهار و عید سعید نوروز انتشارات ادیبان روز چهار کتاب در حوزه فناوری اطلاعات از بهترین‌های نشر خود  را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می‌دهد. این بسته شامل کتاب های زیر است:


مدیریت فناوری اطلاعات (اتمام موجودی)

از مبانی زیرساخت تا فناوری‌های دیجیتال

مؤلفین: سعید روحانی | احد زارع | ساناز رتبه‌ای

**مدیریت فناوری اطلاعات یکی از نیازهای اساسی سازمان های امروزی و بازار کار می باشد. این موارد، مولفین کتاب را بر آن داشت که با استفاده از تجارب چندساله و منابع و مراجع موجود، یک کتاب کاربردی برای مدیران و دانشجویان کشور اقدام به گردآوری این کتاب کنند. کتاب مدیریت فناوری اطلاعات می تواند مرجع خوبی برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های مدیریت و مهندسی فناوری اطلاعات، سیستم، مهندسی صنایع و سایر رشته های مرتبط باشد.


مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (ITSM)

مؤلفین: علیرضا جهانی | داوود رفیعی

**کتاب مدیریت خدمات فناوری اطلاعات تلاش دارد تا به بررسی اجمالی نکات و ضروریات مدیریت خدمات فناوری اطلاعات پرداخته و خواننده را با استانداردهای این حوزه مانند ISO/IEC 20000 و COBIT و البته متداول ترین راهکار و چارچوب این حوزه، یعنی ITIL آشنا سازد.


کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات

مؤلفین: ساناز کتابی | حسن جعفریه

**کتاب کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات سعی بر آن داشته که با توجه به ساعات محدود تدریس، همه سرفصل ها در کتاب به تفصیل شرح داده شود.  این کتاب حاصل تجربه و تدریس مولفین در دانشگاه‌های مختلف می باشد و سعی شده در بخشهای عملی تصاویر مورد نیاز ارائه گردد.


سیستم‌های اطلاعات مدیریت (MIS)

مؤلفین: علیرضا جهانی | داوود رفیعی

**این کتاب به بررسی سیستم های اطلاعات مدیریت یا به اختصار MIS بپردازد و بتواند کمکی به آشنایی مدیران با طیف گوناگونی از سیستم های اطلاعاتی و تاثیرات قابل توجه آنها باشد و ایشان را در امر مدیریت اطلاعات و راهبری سازمان خود یاری رساند. 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید