پرورش هوش کودکان با نیازهای ویژه

پرورش هوش کودکان با نیازهای ویژه

موجودی: موجود نمی باشد.
50,000تومان
+

روش ها و مواد آموزشی که در مدارس عادی برای پرورش هوش کودکان با نیازهای ویژه  به کار گرفته می شود، مناسب نیست، از این رو به معلم و دانش آموز فشار مضاعف وارد شده و هردو به ناچار شکست را تجربه می کنند.

کودکان و دانش آموزان با نیازهای ویژه چه در کلاس های آموزشی ویژه حضور داشته باشند و چه در کلاس های عادی، در هر دو شکل، نیازهای اختصاص خود را در زمینه آموزش دارا هستند.

در کتاب پرورش هوش کودکان با نیازهای ویژه سعی بر آن است که، به نیاز والدین، مربیان و کودکان با نیازهای ویژه توجه شود تا زمینه های هر چه بیشتر پرورش هوش در بستر محیط مناسب و همچنین فرصت کسب و نگهداری سطح قابل قبولی از یادگیری را در سال های اولیه ورود کودک  به سیستم آموزشی فراهم نماید.

این کتاب مشتمل بر دو بخش است:

  • در بخش اول، به اجمال به نیاز مربیان در حوزه کودکان با نیازهای ویژه و اهداف عناوین و موضوعات تکالیف مندرج در بخش دوم اشاره شده است.
  • در بخش دوم علاوه بر یادآوری انتظارات از یادگیری کودکان در پیش دبستان / آمادگی، در راستای محقق شدن اهداف نه گانه دوره پیش دبستان، مواد آموزشی در قالب یک سری تصویر با توجه به نیازهای کودک در پایه های بعدی تحصیلی برای کودکان با مشکلات یادگیری، دیرآموزان، کم توانان ذهنی آموزش پذیر و با اختلال حرکتی آورده شده است.
               


مشخصات کتاب
مؤلف: سهیلا فریقی
عنوان کامل: پرورش هوش در کودکان با نیازهای ویژه (ویژه پیش دبستان و دبستان)
تعداد صفحات : ۱۸۰ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۶
نوبت چاپ: دوم
موضوع: آموزش پیش دبستانی - ایران- راهنمای آموزشی
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۸۱۹۰-۷۶-۹

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید