چگونه تبلیغات مطالعه کنیم؟ | جشنواره نوروز

موجودی: موجود نمی باشد.
517,000تومان
+

به مناسبت فرا رسیدن بهار و عید سعید نوروز انتشارات ادیبان روز چهار کتاب در حوزه تبلیغات از بهترین های نشر خود  را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. این بسته شامل کتاب های زیر است:


مدیریت تبلیغات

استراتژی پیام، برنامه‌ریزی رسانه و سنجش اثربخشی

مؤلفین: مسعود کیماسی | علی عمویی اوجاکی | آوا شفیعی

**کتاب مدیریت تبلیغات دیدمناسبی را درباره تبلیغات، نقش و اهمیت آن، عناصر و اجزای آن برای دانشجویانی که قصد دارند بیشتر درباره ماهیت پویای تبلیغات در عصر حاضر یاد بگیرند و یا می خواهند کارراهه شغلی خود را در زمینه تبلیغات و ارتباطات تعریف و برنامه ریزی کنند، فراهم کند.


مدیریت تبلیغات

در فرایند بازاریابی و فروش

مؤلفین: مازیار قاسم زاده سنگرودی | گلناز علیزاده حرفتی

**انتخاب و چگونگی شعار تبلیغاتی مناسب، بازاریابی عصبی، روش های تبلیغ پنهان، تاکتیک های تبلیغاتی، اشتباهات تبلیغاتی، زبان بدن در تبلیغات، روش های کم هزینه تبلیغاتی ازجمله موضوعاتی است که در کتاب مدیریت تبلیغات در فرآیند بازاریابی و فروش توضیح داده شده اند. 


آگهی‌نویسی متقاعدکننده

مؤلف: اندی ماسلن

مترجمین: مسعود کیماسی | نیلوفر کاظمیان

**اندی ماسلن در کتاب آگهی نویسی متقاعد کننده لزوم استفاده از طبیعت انسان و تصمیم گیری احساسی را به روشنی بیان کرده است. آگهی نویسی متقاعد کننده در دوازده فصل تنظیم شده که در هر بخش خواننده را با رویکردی جدید برای آگهی نویسی آشنا می کند

هر فصل شامل مجموعه ای از مثال ها، نکات، تمرین ها و مطالعات موردی است که به فهم هر چه بیشتر مطالب کمک می کند. این کتاب برای شما مرجعی خواهد بود که در آگهی نویسی های آینده خود به آن رجوع خواهید کرد


ارتباطات بازاریابی

مؤلف: اولیجیمی کیودی

مترجمین: حسین نوروزی |حامد بابایی

**تجزیه و تحلیل مخاطبین هدف، به ارتباط گر بازاریابی کمک می کند تا نیازهای اطلاعاتی مشتریان را ارزیابی نماید. هر گام در برنامه ریزی یک راهبرد ارتباطی، به مشارکت در ایجاد اهداف ارتباط کمک می کند. در فرآیند ارتباط، بازاریاب باید تعیین کند که قصد دستیابی به چه تاثیری را دارد. اما مشکل اینجاست که لیست ارتباطات ممکن نامحدود است.

با توجه به آنچه بیان گردید ارتباطات بازاریابی بحث مهم در کل فرآیند مدیریت بازاریابی می باشد. 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید