گفتگوهای بازاریابی در استانبول

گفتگوهای بازاریابی در استانبول

موجودی: در انبار
145,000تومان
+

کتاب گفتگوهای بازاریابی در استانبول داستان نگارش بسیار جالبی دارد. در واقع، دلیل ما برای نگارش این کتاب باور ما مبنی بر این بود که رویکرد جامع کاتلر و تیمش اثرات برجسته ای به طور خاص در استانبول و به طور گسترده در حوزه کسب و کار در ترکیه خواهد داشت. با این دیدگاه کتاب در سه بخش اصلی طراحی شده است:

  • بخش اول مقالات مربوط به استراتژی های عمومی بازاریابی را قرار دادیم. مقاله های کاتلر راجع به بازاریابی کلاسیک را مورد تاکید قرار دادیم که به کیفیت بی پایانی دست یافته اند. هدف ما این است که درک عمیق و جامع خوانندگان از محتوای این مقاله ها را رقم بزنیم که موجب شفافیت در دوران عادی و همچنین دوران غیرعادی مانند همه گیری و پیامدهای آن می شود.
  • سپس به آرامی به بخش دوم با عنوان "بازاریابی در دوران چالش برانگیز" می رسیم. در این بخش، اصول اصلی که کارآفرینان و بازرگانان باید در زمان بیماری همه گیر ویروس کرونا رعایت کنند، در قالب یک مکالمه ارائه می شود. سؤالات مربوط به " کارهایی که شرکت ها و بازرگانان باید در زمان شیوع بیماری انجام دهند" با "پاسخ های فیلیپ" روشن شده است.

این پروژه به روشنی روش مورد استفاده ما را از زمان تشخیص اولین مورد کرونا ویروس در ترکیه در 11 مارس 2020 نشان می دهد.

  • بخش سوم با عنوان "برند استانبول و مزیت نسبی شهر در دوران پس از کوید ۱۹" شامل مقالاتی است که آقای کاتلر عزیز و خودم نوشته ایم.
در پایان، با تمرکز بر استانبول، روندهای بازاریابی و همه گیری بررسی شده و به کتاب الهام بخش و انگیزشی برای حوزه کسب و کار ما تبدیل می شوند.

 

شکیب آوداگیچ

رئیس اتاق بازرگانی استانبول 

مشخصات کتاب
مؤلفین: فیلیپ کاتلر | شکیب آوداگیچ
مترجمین: دکتر حسین علی سلطانی | دکتر علی صادقی (عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس)
تعداد صفحات : ۱۷۶ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۴۰۰
نوبت چاپ: اول
موضوع: ترکیه - بازرگانی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۷۵۹۲-۰۵-۴
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید