پکیج دیجیتال مارکتینگ: بازاریابی محتوا

پکیج دیجیتال مارکتینگ: بازاریابی محتوا

موجودی: در انبار
80,000تومان

گزینه های در دسترس

+

بازاریابی محتوا به بخش اصلی هر استراتژی بازاریابی دیجیتال تبدیل گشته است. این بازاریابی، ستونی است که از همه تلاش ها و اقدامات شما جهت جایگاه یابی برند شما در بازار و دستیابی به اهداف کسب و کارتان پشتیبانی می کند. یک کسب و کار دیگر نمی تواند بدون آن که شامل نوعی محتوا باشد، موفق بوده و با گروه هدف رابطه برقرار نماید. 

از نظر تبلیغ کسب وکار، محتوا به عنوان روشی برای برقراری ارتباط مستقیم با گروه هدف بکار برده می شود. بازاریابی محتوا نوعی بازاریابی است که بر ایجاد و توزیع مطالب آنلاینی متمرکز است که به طور مستقیم یا غیرمستقیم یک برند را ترفیع می کنند. 

به طورکلی، با درنظر گرفتن بازاریابی آنلاین می توان نتیجه گرفت که بازاریابی محتوا نوعی بازاریابی است که با انواع دیگر بازاریابی همبستگی دارد، زیرا اساساً مبنایی برای آن ها ایجاد می کند. از نظر سئو، محتوا به جایگذاری کلمات کلیدی و بهینه سازی وب سایت کمک می کند. 

برای بازاریابی رایانامه ای و بازاریابی رسانه های اجتماعی، محتوا به منظور تشویق علاقه از طریق این دو کانال به کار برده می شود. برای تبلیغات غیررایگان (SEM) نیز این گونه است.

مباحث دیجیتال مارکتینگ در ۶ جلد توسط انتشارات ادیبان روز منتشر و ارائه شده است. علاقمندان می توانند مباحث را بصورت تک جلدی و یا بصورت پکیج (با ۲۰% تخفیف) تهیه کنند. تجزیه و تحلیل وب، بازاریابی رسانه های اجتماعی، بازاریابی موتور جستجو، بازاریابی مشارکتی و سئو از دیگر مباحثی هستند که در این پکیج گنجانده شده اند
مشخصات کتاب
مولف: موسسه بازاریابی الکترونیک (Emarketing Institute)
مترجمین: دکتر نگین سنگری (عضو هیأت علمی دانشگاه الزهرا) | مژگان کمپانی | فاطمه صابریان
عنوان اصلی: content marketing fundamentals
تعداد صفحات : ۱۹۲ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸
نوبت چاپ: دوم (۱۴۰۱)
ویراست: دوم
موضوع: بازاریابی اینترنتی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۲۸-۸
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید