بازاریابی کوآنتومی (2021)

بازاریابی کوآنتومی (2021)

موجودی: در انبار
260,000تومان
+

تغییرات گسترده ای در حال به وقوع پیوستن است و بهترین راه برای هدایت کسب و کار در این شرایط، ارتباط برقرارکردن بین کارهایی است که صاحبان کسب و کار انجام میدهند و آنچه که شرکت بدان نیاز دارد. کتاب بازاریابی کوانتومی روشی برای دیدن آینده، درک تغییر پارادایم ها و توسعه یک چارچوب منعطف برای کمک به همه است تا به عنوان یک برند مورد اعتماد پیش بروند.

بازاریابی کوانتومی کتابی است تأمل برانگیز که باید توسط تمامی مدیران اجرایی کسب وکارها خوانده شود، چه خود را بازاریاب بدانند و چه نه.

برای پی بردن هر چه بیشتر به اهمیت کتاب بازاریابی کوانتومی در حفظ موقعیت کسب وکارها نظر سرشناسان حوزه کسب وکارها را با هم مرور می کنیم.

بازاریابی کوانتومی راهنمایی فوق العاده برای هدایت بزرگترین ساختارشکنی در بازاریابی تا به امروز است. راجا به عنوان یکی از برجسته ترین رهبران  بازاریابی در جهان، نگرش ها و دیدگاه های خارق العاده، همچنین نقشه راه های کاربردی را در این کتاب ارائه داده است. به تمامی مدیران اجرایی کسب و کارها پیشنهاد می کنم این کتاب را حتما بخوانند.

کیت گروسمن، مدیرعامل تایم

راجا نقشه راهی مشخص به بازاریابان ارائه می دهد تا با این تغییر پارادایم، همچنان قدرت برند خود را حفظ کرده و به رشد آن ادامه دهند. این کتاب حیرت انگیز و پرمایه را هر بازاریابی که نمی خواهد از دنیای پرسرعت امروزه عقب بماند باید بخواند.


میشل پلاسو، معاون ارشد بخش فروش دیجیتال و مدیر ارشد بازاریابی در آی بی ام

راجا در کتاب بازاریابی کوانتومی لنزی را برای مشاهده نحوه تکامل بازاریابی در آینده و تعیین عناصر لازم برای موفقیت در بازاریابی ارائه می دهد. تمامی مدیران اجرایی کسب وکارها باید این کتاب را بخوانند.


سونیل گوپتا، استاد کسب وکار مدرسه کسب  وکار دانشگاه هاروارد

مشخصات کتاب
مؤلف: راجا راجامانار (مدیر بازاریابی مستر کارت)
مترجمین: سپیده نصیری (عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی) | شهاب الدین شریف روحانی
عنوان اصلی: Quantom marketing: mastering the new marketing mindset for tomorrow’s consumers,2021
عنوان دیگر: تسلط بر نگرش جدید بازاریابی برای مصرف کنندگان فردا
تعداد صفحات : ۲۷۲ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز،‌۱۴۰۰
نوبت چاپ: دوم (۱۴۰۳)
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۷۵۹۲-۳۲-۰
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید