بسته استراتژی| جشنواره نوروز ۱۴۰۲

موجودی: موجود نمی باشد.
835,000تومان
+

به مناسبت نوروز ۱۴۰۲ و به پاس همراهی شما عزیزان،‌ انتشارات ادیبان روز چند عنوان از بهترین های نشر خود در حوزه استراتژی را در قالب بسته استراتژی به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. بسته استراتژی ادیبان روز شامل کتاب های زیر است:


مدیریت استراتژیک چابک در عصر دیجیتال

سرعت و اثربخشی در تصمیم‌گیری

مؤلفین: دیوید وایراوس | جیمز کریلمان

مترجمین: محمدعلی شاه‌حسینی  | سحر ستوده

**کتاب مدیریت استراتژیک چابک در عصر دیجیتال بر اساس تجربه چندین ساله نویسندگان و بهره‌گیری ازتحقیقات و پژوهش‌های انجام‌شده و تجربیات کسب‌شده در سازمان‌های مورد مطالعه که در شکل‌دهی و اجرای استراتژی کار کرده‌اند به رویکرد تکاملی، انقلابی و ژنتیک‌محور می‌پردازد.

مشاهدات بی‌شمار ما از موفقیت‌ها، شکست‌ها و به‌خصوص باورهای غلط؛‌درس‌های مشترکی را ارائه می‌کند که در سراسر این کتاب به اشتراک گذاشته خواهد شد.


اجرای اثربخش استراتژی

بهبود عملکرد با هوش کسب‌وکار

مؤلف: برند هیزن

مترجمین: مهدی ابراهیمی | محمدحسین بیرامی

**کتاب اجرای اثربخش استراتژی ایده های جدید و توصیه های عملی برای هر کسی که مسئول اجرای استراتژی است فراهم می سازد. این کتاب درباره مفاهیم مرتبط از جنبه عملی و چگونگی به کارگیری آنها در بستر دنیای واقعی است.

هدف گیری کتاب اجرای اثربخش استراتژی حرفه ای ها و همچنین کسانی  است که می خواهند خود را برای مسیر شغلی شان آماده سازند، نه صرفاً برای مدیران اجرایی. 


اجرای استراتژی قیمت‌گذاری

عملیاتی کردن استراتژی‌های قیمت‌گذاری

مؤلفین: آندرس هینترهابر | استفان ام.لیوزو

مترجمین: سیدرضا جلال زاده | مرضیه بابایی

**در کتاب اجرای استراتژی قیمت‌گذاری برای تشریح مطالب مختلف از مطالعات موردی و مصاحبه‌های متعدد بهره گرفته شده است. در هر بخش از کتاب از جدیدترین مقاله‌های روز دنیا استفاده شده است و مصاحبه‌های متعددی با افراد متخصص در زمینه قیمت‌گذاری و استقرار مدل‌های قیمت‌گذاری به عمل آمده است. 


مدیریت استراتژیک خرده‌فروشی

بهبود عملکرد با هوش کسب‌وکار

مؤلفین: یوآخیم زنتس | دیرک مورشت | هانا اسکرامکلین

مترجمین: دکتر سیدرضا جالل‌زاده | فاطمه صابریان

**کتاب مدیریت استراتژیک خرده‌فروشی به توسعه پویای خرده‌فروشی اختصاص یافته است. تمرکز اصلی این کتاب بر مفاهیم راهبردهای گوناگون پذیرفته شده توسط شرکت‌های خرده فروشی و اجرای آنها در عمل می باشد. 

این کتاب یک کتاب درسی عادی یا مجموعه ای از مطالعات موردی نیست؛ هدف نشان دادن سؤالات پیچیده و گوناگون مدیریت خرده فروشی به شکل بیست درس است. در هر درس خلاصه ای موضوعی از مسائل اصلی ارائه شده و از طریق یک مطالعه موردی جامع نشان داده شده اند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید