بسته بازاریابی جدید

بسته بازاریابی

موجودی: در انبار
285,000تومان
+

به مناسب جمعه سیاه، انتشارات ادیبان روز جدیدترین های نشر خود در زمینه بازاریابی را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ارائه می دهد. بسته بازاریابی شامل کتاب های زیر است:


بازاریابی انسان به انسان

مؤلفین: فیلیپ کاتلر | والدمار فوئرش | آوی اشپانهولز

مترجمین: محسن قلی زاده کیسمی | سید مجتبی

**این کتاب درون مایه امانت داری و شرافت انسانی را در محیط بازار به ما نشان داده و تأکید می کند که به جای فروش کالاها و تجملات، ارزش های انسانی اعتماد و خدمات رسانی به دیگران اساس فعالیت های اقتصادی انسان ها است. این کتاب با تأکید بر آن که انسانیت باید بر محصولاتی که می سازیم یا سودی که به جیب می زنیم ارجح باشد، به عنوان راهی برای حل مشکلات حاد انسان ها مفهوم بازاریابی را در قالب تازه ای بیان می کند.


نسل پنجم بازاریابی 

فناوری برای بشریت

مؤلفین: فیلیپ کاتلر | هرماوان کارتاجایا | ایوان ستیاوان

مترجمین: حسین علی سلطانی | علی صادقی

**کتاب نسل پنجم بازاریابی می تواند سرآغازی برای آشنایی مدیران کسب وکارها با پتانسیل هایی باشد که به واسطه تکنولوژی در دنیای بازاریابی فراهم شده است. استفاده درست و بهره مندی از بستری که به واسطه تکنولوژی ها در بازاریابی فراهم شده نیازمند اطلاعات، دانش و استراتژی است وگرنه صرف حضور در فضای بازاریابی آنلاین نمی تواند ضامن موفقیت شرکت ها باشد. کتاب نسل پنجم بازاریابی تمامی اطلاعات و استراتژی های لازم جهت حضور مؤثر در فضای بازاریابی دیجیتال را در 12 فصل گردآورده است.


مدیریت تبلیغات

استراتژی پیام، برنامه ریزی رسانه و سنجش اثربخشی

مؤلفین: دکتر مسعود کیماسی (عضو هیأت علمی دانشگاه تهران) | علی عمویی اوجاکی | آوا شفیعی

**تمامی خواسته های دانشجویان و مخاطبین حوزه تبلیغات در کتاب مدیریت تبلیغات مورد توجه قرارگرفته است. در این کتاب تقریباً تمام جنبه های تبلیغات را پوشش می دهد و در کناردیدگاه نظری، به طور کاربردی نیز به مباحث می پردازد تا دانشجویان و افراد علاقه مند به خوبی بتوانند برای فعالیت در حوزه تبلیغات آماده شوند.

کتاب مدیریت تبلیغات دیدمناسبی را درباره تبلیغات، نقش و اهمیت آن، عناصر و اجزای آن برای دانشجویانی که قصد دارند بیشتر درباره ماهیت پویای تبلیغات در عصر حاضر یاد بگیرند و یا می خواهند کارراهه شغلی خود را در زمینه تبلیغات و ارتباطات تعریف و برنامه ریزی کنند، فراهم کند.


گره گشایی با بازاریابی

راهنمای گام به گام برای تمام کسب وکارها

مؤلفین: دکتر امیر علم بیگی (عضو هیأت علمی دانشگاه تهران) | شهلا آقاپور

**کتاب گره گشایی با بازاریابی ماهیتاً می تواند برای تدریس در دروس اصول بازاریابی، بازاریابی رسانه های اجتماعی و بازاریابی دیجیتال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به عنوان منبع درسی و دوره های مهندسی فروش و بازاریابی مورد توجه باشد.

همچنین افراد علاقه مند به موضوعات بازاریابی و فروش و حتی طراحان وب سایت و اپلیکیشن ها هم می توانند از موضوعات مطرح شده در کتاب گره گشایی در بازاریابی برای طراحی اثربخش رسانه خود بهره ببرند.

مشخصات کتاب
توضیحات: این پکیج شامل کتاب های بازاریابی انسان به انسان، نسل پنجم بازاریابی،‌مدیریت تبلیغات، و گره گشایی با بازاریابی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید