بسته برند | جشنواره نوروز ۱۴۰۳ تخفیف

بسته برند | جشنواره نوروز ۱۴۰۳

موجودی: در انبار
1,078,000تومان 916,000تومان
+

به مناسبت نوروز ۱۴۰۳و به پاس همراهی شما عزیزان،‌ انتشارات ادیبان روز چند عنوان از بهترین‌های نشر خود در حوزه برندسازی را در قالب بسته برند به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه نوروز ارائه می‌دهد. بسته برند ادیبان روز شامل کتاب‌های زیر است:


برندسازی و پاسخ‌های بصری

چگونه عناصر برند به هویت بصری تبدیل می‌شوند.

مؤلف: پیتر شِر

مترجم: مجتبی حسن‌پور

**برای اینکه یک برند بتواند به‌راحتی در ذهن مخاطبان ماندگار شود، باید عناصری بصری خلق کند که خاصیت محرک بودن را به درستی داشته باشند. از طرفی واگیری برند در ذهن جمعی، نیاز مرتبط بودن هویت بصری با هویت ذهنی است.

یکپارچگی هویت بصری در تمام نقاط تماس از دیگر عواملی است که باعث اعتماد و ماندگاری بالا در ذهن مخاطب می‌گردد. در کتاب برندسازی و پاسخهای بصری، پیتر شِر سعی کرده تا مسئله هویت برند را با ارائه مدل خلق هویت برندی به نام اس-پرینت حل کند. 

خواندن این کتاب به مدیران و کارشناسان بازاریابی، تبلیغات، برند و روابط عمومی و حتی به مدیران ارشد سازمان‌ها و کسب‌وکارها توصیه می کنیم.اگر مدیران با هر دو موضوع هویت ذهنی و بصری آشنا باشند، در چرخه تقلید از برندهای خارجی و همچنین در مرداب فروش به اتکا تخفیف‌های آنچنانی و قیمت‌های پائین نمی‌افتند.


برندسازی شخصی اصیل

روشی مفید برای خلق و توسعه یک برند رهبری قدرتمند

مؤلف:هوبرت کی رامپرسد

مترجم: مسعود دانشفر

**کتاب برندسازی شخصی اصیل شما را به نسخه‌ای بهتر از خودتان تبدیل می‌کند. برای رسیدن به برند شخصی اصیل باید کتاب را با دقت مطالعه کنید و تمرین‌ها را با حوصله انجام دهید.

خواندن این کتاب را به همه افرادی که رؤیاهای بزرگ در سر دارند، ‌توصیه می‌کنیم.


برندسازی با داستان‌پردازی

پیام‌رسانی استراتژیک که ترغیب‌کننده، انرژی‌بخش و الهام‌بخش است.

مؤلف: دیوید آکر

مترجمین: حسین‌علی سلطانی | مهرزاد کاری

**کتاب برندسازی با داستان پردازی علاوه بر کمک به خواننده برای درک اهمیت و ایجاد داستان های امروزی و ضرورت تحول از پیام های استراتژیک سنتی به داستان های برندساز، چگونگی اجرای این پارادایم نوین را آموزش می دهد.


نامگذاری برند

راهنمای گام‌به‌گام برای خلق نامی به‌یادماندنی برای برندتان

مؤلف: جرمی میلر

مترجمین: سپیده نصیری | مریم الف‌پور

**در کتاب نامگذاری برند روش‌های منسجمی برای انتخاب نام برند ارائه شده است. تلاش وافر جرمی میلر بر دوری از مفاهیم نظری، ارائه راهکارهای ساده، کم‌هزینه و مؤثر در هر کسب‌وکاری بوده و بیان مثال‌ها و راهکارهای کاملاً کاربردی لذت مطالعه را دو چندان می‌کند.


اصول برندسازی در کسب‌وکارهای بزرگ

مؤلف: دنیزلی یون

مترجمین: عباسعلی حاجی کریمی | سیدرضا جلال‌زاده | بابک عزیزیان

**کتاب اصول برندسازی در کسب‌وکارهای بزرگ نشان می‌دهد که شرکت های گوناگونی مانند آی بی ام، آر ای آی، استارباکس و IKEA، چگونه همگی با موفقیت و با تکیه بر رویکرد مدیریتی خاص که فرهنگ، عملیات شرکتی و تجربیات مشتری را پیش می‌برند، فعالیت می‌کنند. رویکردی به عنوان "برند به‌عنوان کسب‌وکار".

اصول برندسازی برای رهبران، مالکان و مدیران ارشد کسب و کار (افرادی که فرهنگ، عملیات مرکزی و تجربیات مشتری یک سازمان را بر می انگیزانند)، دانشجویان (بویژه دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری در گرایش های مختلف رشته مدیریت بازرگانی و مدیریت اجرایی) نوشته شده است زیرا این افراد تضمین کننده به کارگیری پتانسیل کامل برند شرکت خود در حال حاضر و یا آینده ای نه چندان دور هستند. بنابراین امیدوار است با بکارگیری پیوسته اصول ارائه شده در این کتاب بتوانید برندی قدرتمند و شایسته بسازید.نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید