بسته فروش| جشنواره نوروز ۱۴۰۳

موجودی: در انبار
1,335,000تومان 1,135,000تومان
+

به مناسبت نوروز ۱۴۰۳و به پاس همراهی شما عزیزان،‌ انتشارات ادیبان روز چند عنوان از بهترین‌های نشر خود در حوزه فروش را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می‌دهد. بسته فروش ادیبان روز شامل کتاب های زیر است:


آشناسازی مسئله این است

مؤلفین: جی کنراد لوینسون | جیمز دیلاری | مارسلا ون هارتینگ

مترجمین: حسین‌علی سلطانی | علی صادقی | احمد متقی راد

**کتاب بازاریابی چریکی برای فروش مستقیم همان کتابچه راهنمای عملیات است که برای شروع کار نیاز دارید. در این کتاب بیش از ۱۰۰ تاکتیک ارائه شده توسط برخی از معروف‌ترین رهبران در این صنعت را می‌یابید که بیش از سه قرن دانش برای اشتراک دارند. مثل این است که بهترین افراد را در این صنعت در اطراف خود داشته باشید تا هر وقت به آن ها احتیاج داشته باشید،‌ شما را راهنمایی کنند.


بازاریابی چریکی برای فروش مستقیم

چگونه شرکت‌های موفق مشتریان جدید را به قهرمانان وفادار تبدیل می‌کنند

مؤلف: دونا وِبِر

مترجم: محمدرضا دیانتی

**توصیه می‌کنیم خواندن این کتاب را شروع کنید. چارچوب آشناسازی هم‌نوای دونا، به شما اعتماد به نفس،‌ باور،‌ و قطب‌نمای لازم برای کمک به تیم‌هایتان در جهت کاهش چشم‌گیر ریزش، تقویت رضایت و بهره‌وری کارمندان، و تبدیل مشتریان به قهرمانانی وفادار را می‌دهد.


شش عادت مهندسان فروش (۲۰۱۹)

مؤلف: کریس وایت

مترجمین: حسین‌علی سلطانی | سیامک دانایی فرد | معصومه شیرخانی

**طبق گفته برایان گیری، مطالعه کتاب شش عادت مهندسان فروش برای هر مهندس فروشی ضروری است. این کتاب جامع حاوی تحقیقات پیش معرفی محصول، برنامه‌ریزی معرفی محصول، ارائه اصول فنی و به قول کریس "نتایج معرفی محصول" است.


هواداران دو آتشه

راهکارهای کاربردی خلق قبیله طرفداران متعصب

مؤلفین: پَت  فِلین

مترجمین: مجید مجیدی | بهاره طاهری‌پور

**این کتاب به شما کمک می‌کند هوادارن دو آتشه و پرشوری را پیدا کنید و رشد غیرمنتظره‌ای در کسب‌وکارتان ایجاد کنید. مردم لحظه ای که شما را پیدا می کنند، طرفدار شما نمی شوند بلکه به دلیل لحظات جادویی که در گذر زمان برای آن‌ها ایجاد می کنید، تبدیل به هوادار دو آتشه می ‌شوند.

اما دقیقاً  چطور لحظات جادویی  را خلق می کنید؟ چنین تجربیاتی چگونه هستند؟

سفر هوادار دو آتشه و همه روش ها و جزئیاتی که برای ایجاد آن نیاز دارد، همان چیزی است که در کتاب هواداران دو آتشه بررسی خواهد شد.


هک فروش

راهبرد نهایی و ابزار راهنما برای ساخت ماشین فروش با سرعت بالا

مؤلف: ماکس آلتشولر

مترجمین: حسین نوروزی | ایوب احمدیان

**این کتاب می تواند در همه مراحل کسب‌وکار B2B نیز به کار گرفته شود. بعضی از شرکت‌ها از این کتاب برای ارتقای کسب‌وکار خود استفاده می‌کنند. در این کتاب بیشتر بر فروش Out bound تمرکز شده است. هر چند نکاتی هم در مورد فروش Inbound مطرح شده است. 


فروش آنلاین

با استفاده از فضای مجازی،‌ویدئو مارکتینگ و شبکه‌های اجتماعی

مؤلف: جفری گیتومر

مترجم: علی مریخ‌نژاد اصل

**کتاب فروش آنلاین، اثری از جفری گیتومر، ملقب به پادشاه فروش است. او یکی از شناخته‌شده‌ترین نویسندگان حوزه بازاریابی و فروش در دنیاست. در کتاب فروش آنلاین تکینک‌هایی معرفی شده اند، که همگی کاملاً اجرایی بوده و قطعاً پس از اجرای آن‌ها و مشاهده نتایج، میزان اثربخش بودن آن‌ها را لمس خواهید کرد.

مطالعه این کتاب به همه دانشجویان، صاحب‌نظران و علاقه‌مندان حوزه بازاریابی، فروش‌، برندسازی و تبلیغات توصیه می‌شود. همچنین برای فعالان صنعت، صاحبان کسب‌وکار و مدیران سازمانی نیز بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.


چهارستون تجربه مشتری

کتاب راهنمای مدیریت تجربه مشتری (CX)

مؤلف: آدریان بریدی

مترجم: صادق سازگار

**شما به عنوان یک متخصص تجربه مشتری باید سازمان را برای درک و اکتساب بینش مشتریان ارتقا داده و چگونگی طراحی تجربه را به آنان آموزش دهید. مهمتر از آن باید به این درک برسید که حرکت دادن سازمان در مسیر مدیریت تجربه مشتری به معنای حرکت به سوی یک تغییر بنیادین است.

به یاد داشته باشید که تجربه مشتری جزئی از تاروپود یک سازمان مشتری محور است.و فراموش نکنید که تجربه مشتری پدیده‌ای کیفی است که ریشه در احساسات، ادراکات و تفکرات مشتریان در ارتباط با برندها، محصولات و خدمات داشته و در طول زمان شکل می گیرد.

در کتاب چهار ستون تجربه مشتری، نویسنده سعی می کند تجربیات چندین ساله خود را در اجرا و پیاده‌سازی تجربه مشتری در شرکت ها و موسسات با مخاطبان خود در میان بگذارد.


نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید