مدیریت بازاریابی دیجیتال و تحول از طریق نوآوری (2020)

مدیریت بازاریابی دیجیتال و تحول از طریق نوآوری (2020)

موجودی: در انبار
125,000تومان
+

کتاب بازاریابی دیجیتال و تحول از طریق نوآوری با وسواس علمی به تعریف نظری مفاهیم مدیریت دیجیتال و نوآوری در هر مرحله از شیوه های پیاده سازی آن همراه با مطالعه های موردی واقعی پرداخته که از سه بخش تشکیل شده است که به روندهای مربوطه می پردازد و پیامدهای بازاریابی به آن مرتبط است.

این کتاب قویا به هر شخص یا شرکتی که تمایل دارد با استفاده از بازاریابی دیجیتال، تحول و نوآوری ایجاد کند توصیه می شود. همچنین مدیران ارشد بنگاه های اقتصادی به عنوان کاربران دانش،‌اساتید و همکاران دانشگاه به وِیژه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مدیریت بازرگانی،‌اقتصاد، فناوری اطلاعات و رشته های مختلف مخاطبین این کتاب هستند.

مفاهیم و توصیه های عملی موجود در این کتاب را بکار بگیرید! مهارت های خود را آموزش دهید! با خواندن و کار فشرده با این کتاب و استفاده از ابزاری که برای موفقیت در ارتباطات بازاریابی رسانه های اجتماعی در زندگی روزمره شما وجود دارد، شما به یک متخصص بازاریابی در شبکه های اجتماعی تبدیل می شوید.

مشخصات کتاب
مؤلفین: فیلیپ کاتلر | مارک الیور اوپرسنیک | کوزوه تاکاوکا
مترجمین: دکتر حسین علی سلطانی | دکتر سید محمد موسوی جد
عنوان کامل: مدیریت بازاریابی دیجیتال و تحول از طریق نوآوری (چگونه می توان در دنیای دیجیتالی سازی پیروز شد و یک تجارت پایدار ایجاد کرد)
عنوان اصلی: Digital marketing management and transformation by innovation 2020
تعداد صفحات : ۱۳۸ ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز،‌۱۴۰۰
نوبت چاپ: اول
موضوع: بازاریابی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۷۵۹۲۰۰-۹
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید