سرپرستی واحدهای کسب و کار

سرپرستی واحدهای کسب و کار

موجودی: در انبار
130,000تومان
+

یکی از دروس مهم و کاربردی دانشگاهی، آشنایی با مدیریت و سرپرستی واحدهای کسب و کار است. بی شک درک و بکارگیری صحیح اصول مدیریت و به تبع آن اصول سرپرستی توسط دانشجویان در افزایش غنای علمی حوزه کسب وکار موثر خواهد بود.
در این کتاب به تشریح مباحث زیر پرداخته شده است که مورد استفاده دانشجویان رشته های مختلف منجلمه مدیریت کسب و کار و سایر رشته های مرتبط می باشد:
مفاهیم سرپرستی، اختیارات، مسئولیت ها و وظایف عمومی سرپرستان، ویژگی های سرپرستی افراد در واحدهای صنفی، کسب وکار بعنوان خدمات عمومی، کارکردهای واحدهای صنفی در ارائه خدمات عمومی و نقش دولت در توسعه و ساماندهی واحدهای کسب وکارف مدیریت واحدهای صنفی و مردم، مدیریت مصرف کننده و راهبردهای مشتری گرایی، مدیریت روابط کار در واحدهای صنفی کوچک و متوسط، توسعه کسب وکار با توجه به تغییرات بازار، سنجش و ارزیابی اثربخشی فعالیت های واحدهای کسب وکار.
در کتاب سرپرستی واحدهای کسب وکار به مباحث مهم سرپرستی و موارد کاربردی آن پرداخته شده است. مسائلی از قبیل تعاریف کلی مورد بحث قرار گرفته به طوری که فراگیران دراین بخش ذهن خود را درگیر مفاهیم و پرورش مهارت ها می نمایند. فراگیران بایستی با تفسیر و تجزیه و تحلیل، درک وسیعی از مفاهیم کاربردی موارد مذکور که تاثیر عمیقی در اداره واحدهای کسب وکار دارند داشته باشند.

مشخصات کتاب
مؤلفین: غلامرضا تیزفهم فرد | فائزه وزیرمقدم
تعداد صفحات : ۱۴۴ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۵
نوبت چاپ: سوم (۱۴۰۰)
موضوع: مدیریت
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۸۱۹۰-۲۶-۴

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید