نگاهی بر چارچوب مدیریت ریسک واحد اقتصادی

نگاهی بر چارچوب مدیریت ریسک واحد اقتصادی

موجودی: موجود نمی باشد.
40,000تومان
+

چارچوب مدیریت ریسک واحد اقتصادی، مدیریت ر قادر خواهد ساخت تا به طور اثربخش با ابهام و ریسک و فرصت مرتبط با آن در راستای دستیابی به ایجاد و حداکثر کردن ارزش بپردازد. ارزش واحد اقتصادی زمانی به حداکثر می رسد که مدیریت، استراتژی و اهدافی را برای برقراری توازن بین اهداف رشد، بازده و ریسک های مرتبط با آن و استفاده کارا و اثربخش از منابع جهت دنبال کردن اهداف واحد برگزیند. 

امروزه نه تنها باید تفکر نسبت به مدیریت ریسک در کشور نهادینه و نظام مند شود بلکه شرایط اقتصادی، صنعتی، تکنولوژیک، زیست محیطی و سایر موارد دیگر جامعه ایجاب می کند که مدیران علاوه بر استفاده از ابزار بیمه ای، با نوآوری، ابتکار، خلاقیت و تنوع سازی فعالیت ها، تهدیدها و ریسک ها را به فرصت ها تبدیل نمایند. 

در کتاب نگاهی بر چارچوب مدیریت ریسک واحد اقتصادی  بر چارچوب مدیریت ریسک واحد اقتصادی بر مبنای COSO و ISO31000 تمرکز  شده است؛ تا به کسانی که مایل به اجرای مدیریت ریسک واحد اقتصادی در سازمان هستند کمک کند. قطعاً برای آگاهی بیشتر از انواع ریسک و مدیریت ریسک مباحث تکمیلی نیاز است اما این کتاب به صورت کلی اطلاعات کاملی را در اختیار خواننده قرار خواهد داد. 

مشخصات کتاب
مؤلف: فاطمه دادبه
عنوان کامل: نگاهی بر چارچوب مدیریت ریسک واحد اقتصادی
عنوان اصلی: Enterprise Risk management (ERm) at a glance
تعداد صفحات : ۱۱۲ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران؛ ادیبان روز، ۱۳۹۸
نوبت چاپ: اول
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۶۷-۷

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید