مطالعه روش تحقیق و تحقیقات بازاریابی | جشنواره نوروز

موجودی: موجود نمی باشد.
390,000تومان
+

به مناسبت فرا رسیدن بهار و عید سعید نوروز انتشارات ادیبان روز چهار کتاب در حوزه تحقیقات بازاریابی از بهترین های نشر خود  را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. این بسته شامل کتاب های زیر است:


روش‌های تحقیق در بازارگانی

مؤلفین: حسین نوروزی | هادی تقوی

**با توجه به تغییر و تحولات سریعی که در محیط بازرگانی و تجاری سازمان ها در حال وقوع می باشد، آشنایی با روش‌های تحقیق و پژوهش‌های بازرگانی برای دانشجویان و دست اندرکاران حوزه های تجاری امری اجتناب ناپذیر می باشد. در این کتاب سعی شده است که مخاطبان با پاره ای از مفاهیم، رویکردها و شیوه های تحقیق در بازرگانی آشنا شوید


مهندسی تحقیقات بازاریابی (چاپ دوم)

مؤلفین: مسعود کیماسی | نیلوفر رضایی

**در کتاب مهندسی تحقیقات بازاریابی  مفهوم تحقیقات بازاریابی معرفی شده، بر نقش کلیدی آن در پشتیبانی از تصمیمات تاکید شده و چندین مثال از زندگی واقعی ارائه شده است تا مفهوم تحقیقات بازاریابی توضیح داده شود. تعاریف رسمی تحقیقات بازاریابی شرح داده شده اند و نشان داده شده که این تعاریف چگونه با توضیح شش مرحله ای فرآیند تحقیقات بازاریابی ارتباط دارند.


تحقیقات بازاریابی کاربردی

مؤلف: علی‌ اشرف احمدیان

**کتاب تحقیقات بازاریابی کاربردی بر اساس رویکردهای کمی و کیفی پژوهش و با توجه به نیاز دانشجویان رتشه های بازرگانی و مدیران بنگاه های کسب وکار تدوین شده است. کتاب در نه فصل طراحی و تنظیم گردیده و نهایت تلاش بر آن بوده که مجموعه  ای خلاصه، ساده و روان به مخاطبان عزیز ارائه گردد.


راهنمای کاربران تحلیل شبکه در R

مؤلف: داگلاس اِی. لوک

مترجمین: امیر علم‌بیگی | رسول لوایی | احسان اسدآبادی

**مهم ترین ویژگی راهنمای کاربران تحلیل شبکه در R آن است که مفاهیم شبکه را با زبانی ساده و با ارائه مثال های قابل درک، تبیین نموده است. بنابراین محتوای آن می تواند برای دانشجویان، پژوهشگران، اساتید و سایر علاقه مندان به علوم شبکه مفید واقع شود.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید