بازاریابی استراتژیک

بازاریابی استراتژیک

موجودی: در انبار
430,000تومان
+

دسترسی به مشتریان هدف، بیش از پیش آسان تر شده است اما بسیاری از بازاریابان توانایی ایجاد برندهای قوی و انجام اقدامات عالی برای دستیابی به نتایج مهم را ندارند. برای دستیابی به نتایج مطلوب، رهبران بازاریابی باید جایگاه برتری در شرایط رقابتی امروز به دست آورند، اهداف تجاری را دنبال نمایند و به مصرف کنندگان مزایای منحصر به فرد ارائه دهند. در کتاب "بازاریابی استراتژیک"  شما با استراتژی های رهبران بازار در دنیا آشنا می شوید و می آموزید که چگونه مشتریان سودآور را هدف قرار دهید و نیازهایشان را برآورده نمایید. این کتاب به تدوین استراتژی های مناسب و اجرای مؤثر آنها کمک می کند.

مطالب این کتاب در 47 فصل به صورت مجزا ارائه می شود که هرکدام به صورت مفصل و کاربردی به نکاتی در مورد بازاریابی استراتژیک می پردازد. می توان گفت که مباحث اولیه کتاب شامل ضمایم به مطالب کاربردی، فرمول های ریاضی، کاربرگ های راهنما و تمرین هایی برای برنامه بازاریابی استراتژیک اختصاص دارد. از طرف دیگر، مباحث بعدی کتاب، به صورت مفصل به سرفصل های خاص مدیریت بازاریابی استراتژیک شامل تحلیل شرکت، محیط، صنعت، رقیب و مشتری، چرخه عمر محصول، استراتژی های بازاریابی، تاکتیک های بازاریابی و مواردی از این قبیل می پردازند.

هدف اصلی این کتاب، آشناسازی شما با فرآیندها، مفاهیم و ابزار لازم برای توسعه برنامه بازاریابی استراتژیک است. آنچه در این نوشته مطرح می شود، مجموعه کاربرگ هایی است که به شما در توسعه برنامه بازاریابی استراتژیک برای محصول یا بازار خاص کمک می کند. 


در صورتی که این کتاب را از سایت تهیه کنید، فایل کتاب به زبان اصلی در پروفایل کاربری شما قرار خواهد گرفت.

مشخصات کتاب
مؤلفین: تاد مورادیان | کورت متزلر | لری رینگ
مترجمین: دکتر مسعود کیماسی (عضو هیأت علمی دانشگاه تهران) | مژده خوشنویس
تعداد صفحات : ۶۶۴ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران؛ ادیبان روز، ۱۳۹۸
نوبت چاپ: اول
موضوع: بازاریابی - مدیریت
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۵۵-۴

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید