برندسازی با داستان پردازی

برندسازی با داستان پردازی

موجودی: در انبار
170,000تومان
+
پیشنهاد می کنیم از طریق کتاب برندسازی با داستان پردازی از قدرت داستان ها در پیام های استراتژیک استفاده کنید. روایت های جذاب، معتبر و درگیر کننده ای بسازید که حاوی یک پیام استراتژیک است.

یک داستان صرفا مجموعه ای از حقایق نیست، بلکه می تواند حقایقی را برانگیزد که پیام را پشتیبانی می کند. تفاوت آن با پیام رسانی تاکتیکی در این است که شامل ارتباط بین چشم انداز برند، ارزش ها و فرهنگ سازمانی، یک استراتژی تجاری یا یک پیشنهاد ارزش با دیدگاه بلندمدت است.

کتاب برندسازی با داستان پردازی علاوه بر کمک به خواننده برای درک اهمیت و ایجاد داستان های امروزی و ضرورت تحول از پیام های استراتژیک سنتی به داستان های برندساز، چگونگی اجرای این پارادایم نوین را آموزش می دهد.

طبق نظر آن لونز معاون اجرایی شرکت ادوبی، کتاب برندسازی با داستان پردازی به ما یادآوری می کند که در دنیای آشفته ای که پیام های بازاریابی، شما را بمباران کرده اند، بازگشت به اصول اولیه استراتژی عملی تنها راه موفقیت است. داستان های فربینده، معتبر، درگیر کننده برند و نه فقط ویژگی ها و حقایق، همان چیزی است که مردم به آن گرایش دارند و به یاد می آورند.

نظرات تحسین کننده راجع به کتاب برندسازی با داستان پردازی

"دیوید آکر پدر علم برندینگ مدرن، استدلال می کند که در دنیای رو به رشد سریع و در عین حال چندپاره دیجیتالی، اجتماعی و محتوایی ما، داستان سرایی مؤثر برند از میان همهمه و تردید برای ارتباط با قلب و ذهن کارمندان، مصرف کنندگان و مشتریان امروزی گذر می کند."

چریل بورگس، مدیر عامل، بازاریابی بلوفوکس و خالق اثر «کارمند اجتماعی»

"هر برند دربرگیرنده داستان های زیادی است. برخی از داستان ها جالب هستند اما زود فراموش می شوند. دیوید آکر داستان منحصر به فردی را تعریف می کند که در ذهن خودآگاه مصرف کنندگان نفوذ می کند. وظیفه برندها، یافتن و هدایت داستان های منحصر به فرد است."

فیلیپ کاتلر، استاد ممتاز بازاریابی بین المللی اس. سی. جانسون و پسر، مدرسه مدیریت کلوگ، دانشگاه شمال غربی

"دکتر آکر، بنیان گذار اصلی برندسازی، طی بیش از 20 سال کتاب ها و بینش های لازم را برای تلاش های ما در زمینه ایجاد رشته برندسازی در جهان فراهم کرده است. او این کار را دوباره با کتاب پیشگام دیگری انجام داده است. ایجاد داستان های منحصر به فرد باعث شفافیت، جهت مندی و حیات بیشتر برندهایی خواهد شد که برای الهام بخشی به کارمندان و گذر از آشفتگی بازار تلاش می کنند."

جری لی و کتی چوی، همکاران، برند و شرکت

مشخصات کتاب
مؤلف: دیوید آکر
مترجمین: حسین علی سلطانی | مهرزاد کاری
عنوان اصلی: Creating signature stories: strategic messaing that persuades, energizes and inspires,2019.
عنوان دیگر: پیام رسانی استراتژیک، ترغیب کننده، انرژی بخش و الهام بخش
تعداد صفحات : ۱۹۰ ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۴۰۰.
نوبت چاپ: اول
موضوع: برندسازی - داستان پردازی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۷۵۹۲-۰۱-۶
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید