بوم بازاریابی هوش مصنوعی (2021)

بوم بازاریابی هوش مصنوعی (2021)

موجودی: در انبار
290,000تومان
+

کتاب بوم بازاریابی هوش مصنوعی برای بازاریاب های حرفه ای و دانشجویانی نوشته شده است که آرزو دارند در آینده بازاریاب شوند و هر روز و بی وقفه تلاش می کنند رشد فزاینده سودآور ایجاد کنند و ارزش ویژه برند را در بلندمدت افزایش دهند و جهان را به سمت خوبی ها سوق دهند و تقلا می کنند تا در جهانی که در آن بازاریابی، مشتریان و فناوری به سرعت تغییر می کنند، به این اهداف دست یابند.

با نقل قول نظرات چند مدیر ارشد بازاریابی در مورد کتاب بوم بازاریابی هوش مصنوعی، با این کتاب بیشتر آشنا شوید.

آندریا بریمر، مدیر ارشد بازاریابی،‌متحد مالی
همه بازاریاب ها تصور می کنند باید در فعالیت های خود از هوش مصنوعی استفاده کنند اما دلیل آن را نمی دانند. بوم بازاریابی هوش مصنوعی دلیل استفاده از این توانمندی روبه رشد را به خوبی نشان می دهد و برنامه های عملی را ارائه می دهد که بازاریاب ها با اجرای آن ها می توانند هوش مصنوعی را به کار گیرند و برند خود را از بقیه متمایز کنند. بازاریاب هایی که می خواهند در کسب و کار خود تحولی اساسی ایجاد کنند حتما باید این کتاب را مطالعه کنند.


برت گروم، مدیر ارشد بازاریابی، فیزیوتراپی ای تی آی
نویسندگان کتاب بوم بازاریابی هوش مصنوعی این مطلب را بیان می کنند که بازاریابی مبتنی بر هوش مصنوعی از اهمیت بسیار زیادی در کسب وکار برخوردار است. آن ها همچنین بازاریاب ها را تشویق می کنند و به صورت عملی به آن ها نشان می دهند که در کسب وکار خود از هوش مصنوعی استفاده کنند. این کتاب بازاریاب ها را برای شرایط و احتمالات بازاریابی با کمک هوش مصنوعی آماده می کند و به آن ها انگیزه می دهد تا در آن وارد شوند. یک نقشه راه تهیه کنید، موفقیت هایتان را ثبت کنید و با نشان دادن آن ها سرمایه و حمایت هایی را که نیاز دارید، به دست آورید.


مات لاوسون،‌مدیر ارشد بازاریابی، میدان جانیپر
طی ده سال آینده، فناوری های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین تغییراتی را در بازاریابی ایجاد می کنند. این تغییرات بسیار عمیق تر از تغییراتی است که از انقلاب های قبلی فناوری در بازاریابی ایجاد کرده بودند. شناخت این تغییرات کمکی به رهبران بازاریابی نمی کند. آن ها باید وارد عمل شوند. این کتاب یک نقشه راه عملی ارائه می دهد که بازاریاب ها با کمک آن می توانند کار خود را شروع کنند و هنگامی که با تغییرات مخرب روبه رو می شوند، مزیت های پایدار ایجاد کنند.


مشخصات کتاب
مؤلفین: راج ونکاتسان | جیم لچینسکی
مترجمین: نیما پیشوا | حسین عباسیان | علی نیک سرشت
عنوان اصلی: The AI marketing canvas a five-stage road map to implementing artificial intelligence in marketing,2021
عنوان دیگر: یک نقشه راه پنج مرحله ای برای اجرای هوش مصنوعی بازاریابی
تعداد صفحات : ۳۲۶ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۴۰۰
نوبت چاپ: دوم (۱۴۰۲)
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۷۵۹۲-۳۳-۷
توضیحات: با پیشگفتاری از دکتر احمد روستا (عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی)
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید