عملگرایی برند از قصد تا اقدام

عملگرایی برند از قصد تا اقدام

موجودی: موجود نمی باشد.
180,000تومان
+

کتاب عملگرایی برند از قصد تا اقدام یکی از مهم ترین و جدیدترین آثار فیلیپ کاتلر پدر بازاریابی جهان و کریستین سرکار است که می تواند راهنمای مناسبی برای همه فعالان اقتصادی باشد تا بر نیکنامی خود، سازمان و برندهایشان بیافزاید و حس خوبی در انسان ها به وجود آورند.

کتاب عملگرایی برند به موضوعات، روشها و راه کارهای تحقق و عملی کردن وعده های برند در امور اجتماعی و معنوی می پردازد که به نوعی در راستای بازاریابی نسل ۵ که خود توجه ویژه به انسانیت و بشریت است، می باشد.

این کتاب می تواند موجی جدید از فعالیت ها را در سازمان های گوناگون به وجود آورد که نتیجه آن برند دوستی و برندپذیری بیشتر است. نیکنامی و ماندگاری برندهاف تنها به امور و فعالیت های اقتصادی محدود نمی شود بلکه در خدمات غیراقتصادی و فعالیت هایی همچون توجه به محیط زیست، سلامت مردم، آرامش و آسایش انسان ها و رفاه عمومی و اجتماعی نیز میپردازد.

تعریف عملگرایی برند

عملگرایی برند در ساده ترین تعریف به معنای " تعهد برند برای تحقق اهداف احتماعی و فراتر از اهداف اقتصادی" است. توجه و تأکید کتاب عمل گرایی بند حساس کردن صاحبان، رهبران و مدیران کسب و کارها به مسئولیت پذیری اجتماعی و توجه به عوامل معنوی و بشردوستانه است که سرانجام باعث اعتبار، مقبولیت و محبوبیت بیشتر بندها و سازمان ها می شود.

عمل گرایی برند نوعی فراخوان برای بیداری اجتماعی و برندسازی معنوی است که می تواند جایگاه مطلوبی در دل و ذهن مخاطبان گوناگون از جمله ذینفعان، مشتریان و غیرمشتریان به وجود آورد.

عمل گرایی برند، معرف پای بندی و اقدام واقعی به قول ها و وعده های ارزشی، اخلاقی، اجتماعی و انسانی است که باعث احترام، اعتبار، پذیرش و منزلت برندها و سازمان ها می شود و می تواند آثار معنوی و مادی فراوانی خلق کند.

نظر بزرگان بازاریابی در مورد کتاب عملگرایی برند

کوین لین کلر
راهنمای عملی برای بازاریابانی که می خواهند تفاوت بیشتری در برندهای خود ایجاد کنند.
روزابت موس کانتر
شرکت هایی که بهترین عملکرد را در گذر زمان دارند، هدف اجتماعی را در عملکردهای خود تعبیه می کنند که به اندازه هدف اقتصادی آن ها مهم است.

مشخصات کتاب
مؤلفین: کریستین سرکار | فیلیپ کاتلر
مترجمین: دکتر احمد روستا | دکتر حسین علی سلطانی
تعداد صفحات : ۲۹۶ ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۴۰۰
نوبت چاپ: اول
موضوع: برندسازی (بازاریابی) - جنبه های اجتماعی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۷۵۹۲-۱۶-۰

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید