مدیریت بازاریابی استراتژیک

مدیریت بازاریابی استراتژیک

موجودی: در انبار
100,000تومان
+

مدیریت بازاریابی استراتژیک، رویکردی ساختاریافته برای شناسایی، درک و حل مسائل بازاریابی ارائه می کند. این کتاب، چارچوب جامعی را به منظور تدوین استراتژی­ های مناسب بازاریابی برای هدایت تصمیمات تجاری شامل طراحی محصول و خدمت، برندینگ، قیمت گذاری، ترویج فروش، ارتباطات و توزیع شرح می­ دهد.

مفاهیم، اصول و چارچوب­ های این کتاب برای گستره وسیعی از سازمان­ ها از استارتاپ­ ها گرفته تا سازمان­ های پابرجا، از تولیدکنندگان محصولات گرفته تا تامین­ کنندگان خدمات، از سازمان­ های غیرانتفاعی گرفته تا شرکت­ های انتفاعی کاربرد دارد.

این کتاب، ابزار مناسبی را برای درک منطق و جنبه­ های کلیدی فرآیند بازاریابی برای دانشجویان فراهم می­ کند. به­ علاوه، چارچوب مفهومی را که به توسعه استراتژی کمک می کند، در اختیار مدیران و مشاوران قرار می ­دهد

تصدیق دانشجویان مدرکی است که نشان می دهد این کتاب برای تحلیل مطالعات موردی بازاریابی در کلاس درس بسیار مفید است. این کتاب برای مدیران درگیر در توسعه و اجرای برنامه های بازاریابی نیز سودمند است. همچنین این کتاب را به مدیران ارشد برای بهبود درکشان از تحلیل و برنامه ریزی بازاریابی پیشنهاد می شود.

شرکت باید به حداکثر سازی ارزش برای مشتری، شرکت و همکارانش متمرکز شود. این امر می تواند از طریق به کاربردن چارچوب بازاریابی استراتژیک مطرح شده در این کتاب حاصل شود.

مشخصات کتاب
مؤلف: الکساندر چرنو
مترجمین: دکتر مسعود کیماسی (عضو هیأت علمی دانشگاه تهران)| مژده خوشنویس
عنوان اصلی: strategic marketing management, 9th ed, 2018
تعداد صفحات : ۵۱۴
مشخصات نشر: تهران؛ ادیبان روز، ۱۳۹۷
نوبت چاپ: دوم
ویراست: نهم - کتاب اصلی
موضوع: بازاریابی - مدیریت
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۱۹-۶
توضیحات: با پیشگفتاری از فیلیپ کارتلر استاد برجسته بازاریابی بین الملل دانشکده مدیریت کلاگ دانشگاه نورتوسترن

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید