مدیریت بازاریابی استراتژیک (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)

مدیریت بازاریابی استراتژیک (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)

موجودی: در انبار
360,000تومان
+

مدیریت بازاریابی استراتژیک، رویکردی ساختاریافته برای شناسایی، درک و حل مسائل بازاریابی ارائه می کند. این کتاب، چارچوب جامعی را به منظور تدوین استراتژی­ های مناسب بازاریابی برای هدایت تصمیمات تجاری شامل طراحی محصول و خدمت، برندینگ، قیمت گذاری، ترویج فروش، ارتباطات و توزیع شرح می­ دهد.

مفاهیم، اصول و چارچوب­ های این کتاب برای گستره وسیعی از سازمان­ ها از استارتاپ­ ها گرفته تا سازمان­ های پابرجا، از تولیدکنندگان محصولات گرفته تا تامین­ کنندگان خدمات، از سازمان­ های غیرانتفاعی گرفته تا شرکت­ های انتفاعی کاربرد دارد.

این کتاب، ابزار مناسبی را برای درک منطق و جنبه­ های کلیدی فرآیند بازاریابی برای دانشجویان فراهم می­ کند. به­ علاوه، چارچوب مفهومی را که به توسعه استراتژی کمک می کند، در اختیار مدیران و مشاوران قرار می ­دهد

تصدیق دانشجویان مدرکی است که نشان می دهد این کتاب برای تحلیل مطالعات موردی بازاریابی در کلاس درس بسیار مفید است. این کتاب برای مدیران درگیر در توسعه و اجرای برنامه های بازاریابی نیز سودمند است. همچنین این کتاب را به مدیران ارشد برای بهبود درکشان از تحلیل و برنامه ریزی بازاریابی پیشنهاد می شود.

شرکت باید به حداکثر سازی ارزش برای مشتری، شرکت و همکارانش متمرکز شود. این امر می تواند از طریق به کاربردن چارچوب بازاریابی استراتژیک مطرح شده در این کتاب حاصل شود.


در صورتی که این کتاب را از سایت تهیه کنید، فایل کتاب به زبان اصلی در پروفایل کاربری شما قرار خواهد گرفت.
مشخصات کتاب
مؤلف: الکساندر چرنو
مترجمین: دکتر مسعود کیماسی (عضو هیأت علمی دانشگاه تهران)| مژده خوشنویس
عنوان اصلی: strategic marketing management, 9th ed, 2018
تعداد صفحات : ۴۴۸ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران؛ ادیبان روز، ۱۳۹۷
نوبت چاپ: دوم (۱۴۰۰)
ویراست: نهم - کتاب اصلی
موضوع: بازاریابی - مدیریت
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۱۹-۶
توضیحات: با پیشگفتاری از فیلیپ کارتلر استاد برجسته بازاریابی بین الملل دانشکده مدیریت کلاگ دانشگاه نورتوسترن

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید