هنر جذب سرمایه در کسب وکارهای نوپا (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)

هنر جذب سرمایه در کسب وکارهای نوپا (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)

موجودی: در انبار
110,000تومان
+

کتاب هنر جذب سرمایه در کسب وکارهای نوپا توسط الهاندرو کریمیدز به رشته تحریر در آمده است. کتاب هنر جذب سرمایه در کسب وکارهای نوپا همچنین در دستیابی به درکی روشن از چگونگی کارکرد فرایند جذب سرمایه کمک کرده و نشان می دهد برای موفقیت در این فرایند و تأثیر بر سرمایه گذاران در اکوسیستم استارت آپ ها چه اقداماتی باید انجام شود.

تجربیات بنیان گذار وان وست الهاندرو کتاب هنر جذب سرمایه در کسب و کارهای نوپا یا همان استارت آپ ها را منحصر به فرد می سازد، چرا که با قانون جدید جابز اکت قوانین بازی جذب سرمایه در چند سال اخیر به طور کلی متحول شده است. از آنجا که سرمایه به سرعت به سوی دنیای آنلاین در حرکت است. 

خواندن کتاب هنر جذب سرمایه برای کسب و کارهای نوپا برای هر کارآفرینی که فرایند جذب سرمایه برای ایجاد کسب و کار خود را شروع کرده یک ضرورت است.

کتاب هنر جذب سرمایه در کسب و کارهای نوپا جزو پرفروش ترین کتاب های امریکا در حوزه بیزینس وب سایت آمازون بوده و هدف اصلی از ترجمه آن کمک به کارآفرینان و صاحبان ایده در راستای هموار نمودن مسیر اجرایی کردن ایده هایشان است . راهنمای کاربردی و عملی مؤثر و بسیار خوبی در کلیه مراحل تأمین مالی برای صاحبان ایده فراهم می سازد.


در صورتی که این کتاب را از سایت تهیه کنید، فایل کتاب به زبان اصلی در پروفایل کاربری شما قرار خواهد گرفت.
مشخصات کتاب
مولف: الهاندرو کریمیدز
مترجمین: دکتر هستی چیت سازان (عضو هیأت علمی دانشگاه تهران) | ساره کولجی (دانش آموخته کارشناسی ارشد دانشگاه تهران)
عنوان کامل: هنر جذب سرمایه برای کسب و کارهای نوپا (استارت آپ ها)
عنوان اصلی: The art of startup fundraising: pitching investors, negotiating the deal, and everything else entrepreneurs need to know [2016].
تعداد صفحات : ۲۲۲ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۸.
نوبت چاپ: اول
موضوع: سرمایه مخاطره آمیز | شرکت های اقتصادی جدید -- امور مالی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۷۱-۴

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید