حسابداری حقوق و دستمزد

حسابداری حقوق و دستمزد

موجودی: موجود نمی باشد.
26,000تومان
+

هزینه حقوق و دستمزدنیروی کار یکی از اجزای محاسبه بهای تمام شده محصولات تولیدی و خدماتی است و پیامدتعیین مبلغ نادرست آن، اختلال در تصمیم گیری را در پی خواهد داشت.  

از آنجا که هزینه حقوق و دستمزد یکی از اقلام عمده هزینه های عملیاتی واحدهای انتفاعی را تشکیل می دهد و در تعیین سود خالص نقش بسزایی دارد، بنابراین ضروری است در طراحی سیستم حسابداری حقوق و دستمزد پیش بینی لازم جهت حصول اطمینان از اطلاعات مورد نیاز برایتعیین حقوق و دستمزد به عمل بیاید تا در تصمیم گیری خللی وارد نشود. 

کتاب "حسابداری حقوق و دستمزد" برمبنای قانون کار و بیمه تأمین اجتماعی تألیف شده است. درتدوین مطالب کتاب با استفاده از تجربیات آموزشی و حرفه ای کوشش شده که مطالب کتاب در سه فصل مطابق با آخرین تغییرت قانون تجارت، قانون کار، بیمه، و تأمین اجتماعی به زبانی ساده همراه با مثال بیان گردد.

مخاطبان اصلی کتاب آن دسته از دانشجویان و استفاده کنندگانی است که در دوره کاردانی و کارشناسی رشته های حسابداری، مدیریت صنعتی، بازرگانی و سایر رشته های مرتبط با آن تحصیل می کنند. همچنین کلیه کسانی که مایلند در حرفه حسابداری اطلاعات لازم درباره سیستم حقوق و دستمزد از لحاظ قانونی و علمی و عملی اطلاعات لازم را کسب نمایند.

مشخصات کتاب
مؤلفین: حسن همتی | راضیه رضایی
عنوان کامل: حسابداری حقوق و دستمزد (با رویکرد کاربردی)
تعداد صفحات : ۱۸۰
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز؛ ۱۳۹۸
نوبت چاپ: اول
موضوع: حقوق و دستمزد -- حسابداری | حقوق و دستمزد -- ایران
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۳۵-۶

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید