دانش آموزان دیرآموز در آموزش و پرورش فراگیر

دانش آموزان دیرآموز در آموزش و پرورش فراگیر

موجودی: موجود نمی باشد.
85,000تومان
+

کتاب دانش آموزان دیرآموز در آموزش و پرورش فراگیر برای دانشجویان علوم تربیتی، معلمان و مشاوران مدارس و والدین دارای فرزند دیرآموز تهیه شده است و برای پژوهشگرانی که به طور مستقیم در این زمنیه کار نمی کنند و صرفاً بخواهند اطلاعات خود را ارتقاء دهند سودمند است.

این کتاب بر آن است که راههای پیشگیری از بروز آسیب را با بهره گیری از توسعه آموزش و پرورش فراگیر و راه های پاسخگویی به نیاز دانش آموزان دیر آموز ارائه نماید، به علاوه پیشنهاداتی برای تحصیل آنان مطرح شده است که می تواند آینده را برای همگان به ویژه دیرآموزان تغییر دهد.

کتاب دانش آموزان دیرآموز مشتمل بر تعاریف مرتبط با آموزش و پرورش فراگیر است. آموزش و پرورش فراگیر مفهومی بسیار گسترده تر از مفاهیم دیگری مثل آموزش و پروش تلفیقی دارد.

این مفهوم نه تنها معطوف به نیازهای کودکانی است که به دلیل داشتن نقص و ناتوانی از همسالان خود جدا شده اند، بلکه تمام کودکانی که به هرعلتی مثل فقر، باورهای فرهنگی یا محدودیت های اجتماعی از نظام های آموزش و پرورش موجود بهره کافی نمی برند را نیز دربرمی گیرد.


مشخصات کتاب
مؤلف: سهیلا فریقی
عنوان کامل: دانش آموزان دیرآموز در آموزش و پرورش فراگیر (مطالبی برای پشتیبانی از معلمان و والدین دیرآموزان)
تعداد صفحات : ۱۲۰ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۵
نوبت چاپ: اول
موضوع: کودکان کند آموز - ایران- آموزش و پرورش - نمونه پژوهی | آموزش و پرورش فراگیر - ایران - نمونه پژوهی | انطباق در آموزش و پرورش - ایران - نمونه پژوهی
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۸۱۹۰-۴۹-۳

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید