بسته برند

بسته برند

موجودی: در انبار
279,000تومان
+

به مناسب جمعه سیاه، انتشارات ادیبان روز جدیدترین های نشر خود در زمینه برندسازی را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ارائه می دهد. بسته برند شامل کتاب های زیر است:


نامگذاری برند

راهنمای گام به گام برای خلق نامی به یادماندنی برای برندتان

مؤلف: جرمی میلر نویسنده کتاب پرفروش برند ماندگار

مترجمین: سپیده نصیری (عضوی هیأت علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی) | مریم الف پور

**تلاش وافر نویسنده بر ارائه راهکارهای ساده، کم هزینه و مؤثر در هر کسب و کاری بوده و بیان مثال ها و راهکارهای کاملاً کاربردی لذت مطالعه این کتاب را دوچندان می کند.


داستان هایی که در ذهن می چسبند

چگونه داستان سرایی می تواند مشتریان را افسون کند، بر مخاطب اثر بگذارد و کسب وکار شما را متحول کند.

مؤلف: کایندراهال

مترجمین: مسعود کیماسی (عضو هیأت علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران) | علی عموئی | سمانه مرفاوی | امین مظهری

**ست گودین نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز معتقد است که فارغ از هر آنچه شما انجام می دهید و هر کسب و کاری که دارید، این کتابی است که همین حالا باید آن را بخوانید. کتابی است کارآمد، سرگرم کننده و حقیقی. کتاب جدید کایندرا شما را به خود جذب می کند.


جوامع مجازی برند

استفاده از شبکه های اجتماعی برای برندسازی و بازاریابی

مؤلفین: محمدمهدی پورسعید (عضو هیأت علمی دانشگاه رازی کرمان) | محبوبه برزگرپور

**در کتاب جوامع مجازی برند نخست مباحث اولیه که پیش زمینه جوامع مجازی هستند ارائه شده است. در ادامه مباحث پیرامون تکامل شبکه، شبکه اجتماعی،‌استفاده از شبکه اجتماعی برای کاربران و کسب و کارها و تحول چارچوب فکری بازاریابی بیان می شود. پس از بیان این پیش زمینه جزئیات خاص جوامع مجازی برند بیان می شوندو روندهای مربوط به برندسازی و مدیریت برند نیز تجزیه و تحلیل شده اند.


مدیریت استراتژیک برند

مؤلف: الکساندر چرنو

مترجمین: حسین علی سلطانی | سیدرضا جلال زاده

**این کتاب برای مدیران ارشد بنگاه‌های اقتصادی به عنوان کاربران دانش، اساتید و همکاران دانشگاه و دانشجویان و دانش پژوهان و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته‌های مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، MBA، و مدیریت صنعتی در گرایش‌های مختلف مفید واقع شود.

مشخصات کتاب
توضیحات: این پکیج شامل کتاب های نامگذاری برند،‌داستان هایی که در ذهن می چسبند، جوامع مجازی برند، و مدیریت استراتژیک برند می باشد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید