مدیریت تولید و عملیات

مدیریت تولید و عملیات

موجودی: موجود نمی باشد.
100,000تومان
+

توسعه اقتصادی تا حدود زیادی به دو بخش تولید و خدمات وابسته است، از طرفی گستردگی این دو بخش بر نقش و اهمیت مدیریت این دو حوزه افزوده است. هدف از تالیف کتاب مدیریت تولید و عملیات  این است که تکنیک های کاربردی و مباحث مهم در زمینه تولید و خدمات در یک مجموعه و چارچوب مشخص ارائه گردد، به صورتی که نه تنها دانشجویان با مطالعه این اثر بتوانند با کاربرد تکنیک ها و فنون رایج در مدیریت سازمان های تولیدی و خدماتی آشنا شوند بلکه مهارت های مورد نیاز در اختیار مدیران و علاقمندان قرار داده شود.

 در این کتاب سعی بر آن بوده است که مهم ترین مسائلی که مورد نیاز سازمان ها و شرکت های خدماتی و تولیدی است تشریح گردد. این اثر در چارچوب چهارده فصل به شرح زیر تدوین شده است:

نقطه سربه سر، طراحی محصول و خدمات، پیش بینی، طراحی کارخانه، مکان یابی، خط تولید، تعیین توالی انجام سفارشات، روش های دستی طرح استقرار، برنامه ریزی تولید، نگهداری و تعمیرات، مدیریت پروژه، مدیریت موجودی، زنجیره تامین، تکامل تولید.

تلاش مؤلفین در نگارش این اثر در این راستا بوده است که علاوه بر تدوین یک مجموعه کامل درسی، با توجه به تجربیات خود مجموعه ای کاربردی، جهت تدریس در دانشگاه ها و موسسات آموزشی و سازمان های تولیدی و خدماتی فراهم آورد. مطالعه و تدریس این کتاب برای دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت، مهندسی صنایع و سایر رشته های مرتبط و همچنین جهت بهبود مهارت های مدیرانو کارشناسان سازمان های تولیدی و خدماتی و سایر علاقه مندان توصیه می شود.

مشخصات کتاب
مؤلفین: دکتر سعید رازقی ( عضو هیات علمی دانشگاه آزاد شیراز) | مهندس عباس شکفته | مهندس نسیبه بحرینی
تعداد صفحات : ۳۳۶
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۶
نوبت چاپ: دوم (۱۳۹۹)
موضوع: مدیریت تولید
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۸۱۹۰-۷۱-۴

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید