برنامه نویسی شی گرا

برنامه نویسی شی گرا

موجودی: موجود نمی باشد.
110,000تومان
+

در کتاب برنامه نویسی شی گرا سعی بر این است که طبق استاندارد تعریف شده در آموزش شی گرایی فقط به تعریف و شناخت و یادگیری مفاهیم مرتبط با آن بپردازیم و به صورت خلاصه و جامع در رابطه با اصول برنامه نویسی شی گرا بحث نماییم. این مجموعه نگرشی جدید بر مفاهیم برنامه نویسی شی گرا و بر منبای فهم ریاضی و عمیلیات برنامه نویسی آن است. پیش نیاز مطالعه این کتاب گذراندن درس برنامه نویسی مقدماتی در دانشگاه است.
در این کتاب مطالب به صورت طبقه بندی شده و با مثال های متعدد بیان شده و در هر مثال یک مفهوم ازشی گرا قرارداده شده که در محیط ویژوال استودیو ۲۰۱۶ اجرا شده ونتیجه خروجی آن ها با توضیح حتی یک خطی ارائه شده است.
در نظر داشته باشید این کتاب برخلاف کتاب های برنامه نویسی موجود درصدد یاددان مفاهیم شی گرایی در چهار بخش است، بخش اول شامل مفاهیم اولیه که صرفا تعاریف و مفاهیم توضیحی است از آنچه در کار خواهد آمد. در بخش دوم چرایی انتخاب زبان برنامه نویسی واحد، بخش سوم مفاهیم بنیادی که در شی گرایی بحث می شوند، و بخش چهارم مطالب پیشرفته شی گرایی که در برنامه نویسی شی گرایی کاربردی تر بوده و پروژه های کاری با آن ها بیشتر درگیر می باشند.

مشخصات کتاب
مؤلفین: سارنگ قربانیان | داود رفیعی | سید امید صفوی
عنوان کامل: برنامه نویسی شیء گرا (با رویکرد علمی کاربردی)
تعداد صفحات : ۲۹۶ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۵
نوبت چاپ: اول
موضوع: برنامه نویسی شی گرا
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۸۱۹۰-۵۰-۹

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید