خرید و فروش الکترونیکی

خرید و فروش الکترونیکی

موجودی: در انبار
175,000تومان
+

خرید و فروش الکترونیکی یا تجارت الکترونیک باعث ایجاد تغییرات چشمگیر در شرایط رقابتی شده است. انقلاب تجارت الکترونیکی به شرکتهای کوچک امید بخشید تا بتوانند در کنار شرکت های عظیم به تجارت بپردازند. شرکت های کوچک باید عضو سیستم تجارت الکترونیک شوند، در غیر این صورت توانای خود را برای باقی ماندن در صحنه رقابت خرید و فروش الکترونیکی  از دست خواهند داد. 
تجارت الکترونیک به شرکت ها کمک می کند تا کالای خود را به شکل مناسب معرفی کنند. در سایت شرکت، به آسانی انواع اطلاعات جدید و مرتبط با محصول و کسب و کار به مشتریان ارائه می شود. 
کتاب خرید و فروش الکترونیکی بر آن است تا ضمن تشریح اصول تجارت الکترونیک، ساختارها، مکانیزم ها و تاثیرات اقتصادی بازارهای الکترونیکی را بررسی کند و همچنین تاثیر خرید و فروش الکترونیکی را بر رفتار مصرف کننده، تحقیقات بازار و تبلیغات و نهایتا خرید و فروش در بازارهای الکترونیکی خصوصی تشریح گردد.
جهت انجام تمام این موارد زیرساخت ها و شبکه های سازمانی، موضوعات امنیتی و قانونی تجارت الکترونیک و سیستم های پرداخت الکترونیکی مدنظر هستند که از طریق استراتژی های تجارت الکترونیک میسر خواهند شد. همچنین در پایان به نحوه راه اندازی یک استارتاپ و برخی استارتاپ های موفق ایرانی اشاره خواهد شد. 

مشخصات کتاب
مؤلفین: مهرداد بیات | الناز بیات
تعداد صفحات : ۲۱۲ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۵
نوبت چاپ: سوم(۱۴۰۳)
ویراست: دوم (۱۳۹۹)
موضوع: بازرگانی الکترونیکی
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۹۵۹۶۷-۸-۲

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید