گره گشایی با بازاریابی (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)(2020)

گره گشایی با بازاریابی (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)(2020)

موجودی: در انبار
195,000تومان
+

کتاب گره گشایی با بازاریابی ماهیتاً می تواند برای تدریس در دروس اصول بازاریابی، بازاریابی رسانه های اجتماعی و بازاریابی دیجیتال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به عنوان منبع درسی و دوره های مهندسی فروش و بازاریابی مورد توجه باشد.

همچنین افراد علاقه مند به موضوعات بازاریابی و فروش و حتی طراحان وب سایت و اپلیکیشن ها هم می توانند از موضوعات مطرح شده در کتاب گره گشایی با بازاریابی برای طراحی اثربخش رسانه خود بهره ببرند.

گره گشایی با بازاریابی به طرح موضوع قیف فروش به استراتژی بازاریابی از نگاهی دیگر می نگرد. قیف فروش پایه اساسی یک پلن بازاریابی دیجیتال کارآمد است.

عنوان اصلی کتاب Marketing Made Simple است و در ترجمه آن از عبارت بازاریابی برای همه استفاده کردیم. عبارتی که بر این موضوع دلالت دارد که مطالب بازاریابی مطروحه در کتاب برای قشر وسیعی از مخاطبان در تمام حوزه های بازاریابی و فروش قابل استفاده است.

بخش بندی و ساختار کتاب گره گشایی در بازاریابی

این کتاب در ده فصل و دو بخش به ارائه مطالب بسیاری با محوریت شناسایی و حفظ مخاطب هدف پرداخته است. مطالبی که سبب می شود به راحتی یک طرح بازاریابی به رشته تحریر درآید.

اشکالاتی که غالب کسب و کارهای اینترنتی کشور با آن روبرو هستند را می توان در کتاب گره گشایی در بازاریابی  ملاحظه کرد و راهکارهای فوق العاده میلر را برای پاسخ به آن ها مشاهده نمود.

خصوصا اینکه شیوع بیماری کرونا در کشور نشان داد که ضرورت توجه به فروشگاه های اینترنتی در کشور بیش از پیش مطرح است و بایستی طرحی جدید را برای این منظور در انداخت.

مخاطبین کتاب

مطالعه این کتاب برای کسانی که به دنبال کسب آگاهی در زمینه راه اندازی یک کسب وکار به ویژه کسب و کارهای اینترنتی هستند مناسب است. زیرا که موضوع دیجیتال مارکتینگ برای این جنس از کسب و کارها حیاتی است.

حتی اگر کسب وکار شما از جنس اینترنتی نباشد کماکان مطالب کتاب گره گشایی در بازاریابی برای مدیریت رسانه های اجتماعی شما کارساز خواهد بود.


در صورتی که این کتاب را از سایت تهیه کنید، فایل کتاب به زبان اصلی در پروفایل کاربری شما قرار خواهد گرفت. 
مشخصات کتاب
مولف: دونالد میلر: با همکاری جی.جی پترسون
مترجمین: دکتر امیر علم بیگی (عضو هیأت علمی دانشگاه تهران) | شهلا آقاپور
عنوان کامل: گره گشایی با بازاریابی : راهنمای گام به گام برای تمام کسب وکارها
عنوان اصلی: Marketing made simple: a step-by-step story brand guide for anu business, c2020
تعداد صفحات : ۲۱۴ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۹
نوبت چاپ: سوم (۱۴۰۲)
موضوع: برندسازی (بازاریابی) | آگهی های تبلیغاتی | کالاهای مارک دار
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۹۲-۹
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید