504 واژه ضروری مکانیک و هوافضا

504 واژه ضروری مکانیک و هوافضا

موجودی: در انبار
100,000تومان
+

کتاب 504 واژه ضروری مکانیک و هوافضا مهمترین و پرکاربردترین مرجع لغت برای دانشجویان رشته مهندسی مکانیک و هوافضا به شمار می رود. این کتاب شامل 42 درس است و هر درس شامل 12 واژه می شود که در مجموع 504 واژه را تشکیل می دهد. این کتاب در کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری جزو منابع بسیار مهم است، حتی داوطلبان کنکور کارشناسی هم از این کتاب به عنوان کتاب مرجع استفاده می کنند.

برای هر لغت هر دونوع تلفظ و فونوتیک انگلیسی و آمریکایی کلمات آمده و برای هر کلمه مثالی مناسب نیز طرح شده است. در این کتاب معانی واژه ها متناسب با رشته های مهندسی مکانیک و مهندسی هوا فضا نوشته شده است. تمام کلمات بخش عمومی نیز به طور خلاصه طراحی شده است. مطالعه این بخش برای دوستانی که قصد مرور کلمات را دارند، ضروری است. در بخش اول این کتاب 504 واژه پرکاربرد انتشارات بارونز آمده است و در بخش دوم 504 واژه های  پرکاربرد و مهم رشته های مهندسی مکانیک و هوافضا آمده است.

مشخصات کتاب
مؤلف: محمد طادی
تعداد صفحات : ۲۵۶
قطع کتاب: نیم وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵
نوبت چاپ: اول
موضوع: زبان انگلیسی-کتاب های قرائت-مهندسی مکانیک | زبان انگلیسی-کتاب های قرائت-مهندسی هوافضا | مهندسی مکانیک-واژه نامه ها-انگلیسی | مهندسی هوافضا-واژه نامه ها-انگلیسی | زبان انگلیسی-راهنمای آموزشی (عالی)
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۹۵۹۶۷-۴-۴

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید