بازاریابی چریکی (2020)

بازاریابی چریکی (2020)

موجودی: در انبار
268,000تومان
+

کتاب بازاریابی چریکی برای فروش مستقیم همان کتابچه راهنمای عملیات است که برای شروع کار نیاز دارید. در این کتاب بیش از ۱۰۰ تاکتیک ارائه شده توسط برخی از معروف ترین رهبران در این صنعت را می یابید که بیش از سه قرن دانش برای اشتراک دارند. مثل این است که بهترین افراد را در این صنعت در اطراف خود داشته باشید تا هر وقت به آن ها احتیاج داشته باشید،‌شما را راهنمایی کنند.

حتی شبکه های فصلی نیز این کتاب را منبع ارزشمندی می دانند. با استفاده از تمام خرد و دانایی که در این کتاب به صورت فهرست وار جمع آوری شده است، می توانید راه حل بسیاری از مشکلات را فوراً پیدا کنید. هیچ چیز بهتر از یادگیری از کسانی نیست که بر بسیاری از همین مشکلاتی که شما اکنون با آنها دست و پنجه نرم می کنید فائق آمده اند!

کتاب بازاریابی چریکی برای فروش مستقیم راهی برای حمایت و قابلیت پیشرفت اعضا با استفاده از نقاط قوت شخصی خود فراهم می کند.

این راهنما به شما می آموزد چگونه برای ماه ها و سال های بعد برنامه ریزی کنید که نگرانی از وقایع آینده را از بین می برد. سطح درآمدتان چقدر بیشتر می شد اگر می توانستید ترس از ناشناخته ها را با اطمینان از آینده بازاریابی خود جایگزین کنید؟

مشخصات کتاب
مؤلفین: جی کنراد لوینسون | جیمز دیلاری | مارسلا ون هارتینگ
مترجمین: دکتر حسین علی سلطانی | دکتر علی صادقی (عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد طبس) | دکتر احمد متقی راد (عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد اسفراین)
عنوان اصلی: Guerrilla Marketing for direct selling (2020)
تعداد صفحات : ۲۸۰ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز،‌۱۴۰۰
نوبت چاپ: دوم (۱۴۰۳)
موضوع: بازاریابی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶۹۷-۴
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید