بسته استراتژی| جشنواره نوروز ۱۴۰۳ تخفیف

بسته استراتژی| جشنواره نوروز ۱۴۰۳

موجودی: در انبار
1,440,000تومان 1,224,000تومان
+

به مناسبت نوروز ۱۴۰۳ و به پاس همراهی شما عزیزان،‌ انتشارات ادیبان روز چند عنوان از بهترین‌های نشر خود در حوزه‌ی استراتژی را در قالب بسته استراتژی به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می‌دهد. بسته استراتژی ادیبان روز شامل کتاب های زیر است:


او‌کی‌آر برای همه

مؤلف: وتری ولوره

مترجمین: شهرام خلیل‌نژاد | سمیرا محمدی | محمد حق‌جو

**ثابت شده که اُوکی‌آر یکی از مؤثرترین روش‌ها برای همسو کردن نتایج، ایجاد شفافیت و انگیزه‌بخشی به کارکنان برای دست‌یابی به بهره‌وری بالاست.

طبق بررسی‌های انجام شده و نظرسنجی از ۴۵۰۰ متخصص مشخص شده که کسانی که  از چارچوب مدیریت هدف OKR استفاده می کنند برخی کارها را بهترانجام دادند نسبت به کسانی که از چارچوب هدف دیگری استفاده کرده‌اند یا از هیچ چارچوب هدفی استفاده نکرده‌اند.

با مطالعه کتاب اُوکی‌آر برای همه، شما مفاهیم کلیدی او‌کی آر، نحوه استفاده از آن برای شکل‌ دادن به فرهنگ سازمان و هدایت نتایج کسب‌وکار خود را یاد خواهید گرفت و رهنمودهای عملی در مورد چگونگی استفاده از OKR دریافت خواهید کرد.


مدیریت استراتژیک چابک در عصر دیجیتال

سرعت و اثربخشی در تصمیم‌گیری

مؤلفین: دیوید وایراوس | جیمز کریلمان

مترجمین: محمدعلی شاه‌حسینی  | سحر ستوده

**کتاب مدیریت استراتژیک چابک در عصر دیجیتال بر اساس تجربه چندین ساله نویسندگان و بهره‌گیری ازتحقیقات و پژوهش‌های انجام‌شده و تجربیات کسب‌شده در سازمان‌های مورد مطالعه که در شکل‌دهی و اجرای استراتژی کار کرده‌اند به رویکرد تکاملی، انقلابی و ژنتیک‌محور می‌پردازد.

مشاهدات بی‌شمار ما از موفقیت‌ها، شکست‌ها و به‌خصوص باورهای غلط؛‌درس‌های مشترکی را ارائه می‌کند که در سراسر این کتاب به اشتراک گذاشته خواهد شد.


اجرای اثربخش استراتژی

بهبود عملکرد با هوش کسب‌وکار

مؤلف: برند هیزن

مترجمین: مهدی ابراهیمی | محمدحسین بیرامی

**کتاب اجرای اثربخش استراتژی ایده های جدید و توصیه های عملی برای هر کسی که مسئول اجرای استراتژی است فراهم می سازد. این کتاب درباره مفاهیم مرتبط از جنبه عملی و چگونگی به کارگیری آنها در بستر دنیای واقعی است.

هدف گیری کتاب اجرای اثربخش استراتژی حرفه ای ها و همچنین کسانی  است که می خواهند خود را برای مسیر شغلی شان آماده سازند، نه صرفاً برای مدیران اجرایی. 


اجرای استراتژی قیمت‌گذاری

عملیاتی کردن استراتژی‌های قیمت‌گذاری

مؤلفین: آندرس هینترهابر | استفان ام.لیوزو

مترجمین: سیدرضا جلال زاده | مرضیه بابایی

**در کتاب اجرای استراتژی قیمت‌گذاری برای تشریح مطالب مختلف از مطالعات موردی و مصاحبه‌های متعدد بهره گرفته شده است. در هر بخش از کتاب از جدیدترین مقاله‌های روز دنیا استفاده شده است و مصاحبه‌های متعددی با افراد متخصص در زمینه قیمت‌گذاری و استقرار مدل‌های قیمت‌گذاری به عمل آمده است. 


مدیریت استراتژیک خرده‌فروشی

بهبود عملکرد با هوش کسب‌وکار

مؤلفین: یوآخیم زنتس | دیرک مورشت | هانا اسکرامکلین

مترجمین: دکتر سیدرضا جالل‌زاده | فاطمه صابریان

**کتاب مدیریت استراتژیک خرده‌فروشی به توسعه پویای خرده‌فروشی اختصاص یافته است. تمرکز اصلی این کتاب بر مفاهیم راهبردهای گوناگون پذیرفته شده توسط شرکت‌های خرده فروشی و اجرای آنها در عمل می باشد. 

این کتاب یک کتاب درسی عادی یا مجموعه ای از مطالعات موردی نیست؛ هدف نشان دادن سؤالات پیچیده و گوناگون مدیریت خرده فروشی به شکل بیست درس است. در هر درس خلاصه ای موضوعی از مسائل اصلی ارائه شده و از طریق یک مطالعه موردی جامع نشان داده شده اند.


تنظیم و اجرای استراتژی

مؤلف: مؤسسه‌ی هاروارد

مترجمین: دکتر محمدعلی شاه‌حسینی | سحر زندی محب

**کتاب تنظیم و اجرای استراتژی مملو از نکات مهم و ضروری برای موفقیت در کسب‌وکار است که توسط مدیران برجسته دنیا در تنظیم و اجرای استراتژی برای دانشجویان و مدیران کسب‌وکار می‌باشد.

کتاب تنظیم و اجرای استراژی از ۲۴ موضوع در زمینه تنظیم و اجرای موفق استراتژی شکل گرفته است. موضوعات همگی توسط مدیران برجسته کسب‌و کارها مطرح گردیده که در مجله کسب‌وکار هاروارد منتشر شده است.

کتاب حاضر تمرکز خود را بر اجرای استراتژی به عنوان یکی از مهمترین مراحل مدیریت استراتژیک در سازمان‌ها و بنگاه‌ها قرار داده است.

به هر صورت، درک مراحل تعیین یک استراتژی، ابلاغ آن به کارکنان و اجرای آن برای رهبران در هر سطحی موضوع بسیار مهم و حیاتی خواهد بود.

در نظر داشته باشید که فقط سازمان ها نیستند که به استراتژی نیاز دارند، واحدهای کسب‌وکار نیز باید چنین اصول و مبانی را برای خود داشته باشند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید