بسته بازاریابی محتوا| جشنواره نوروز ۱۴۰۳ تخفیف

بسته بازاریابی محتوا| جشنواره نوروز ۱۴۰۳

موجودی: در انبار
945,000تومان 803,000تومان
+

به مناسبت نوروز ۱۴۰۳و به پاس همراهی شما عزیزان،‌ انتشارات ادیبان روز چند عنوان از بهترین های نشر خود در حوزه بازاریابی محتوا را در قالب بسته بازاریابی محتوا به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. بسته بازاریابی محتوا ادیبان روز شامل کتاب های زیر است:


رازهای کپی‌رایتینگ

مؤلف: جیم ادوارد

مترجمین: شهلا آقاپور | بهاران کاظم اصلانی

**به گفته دانا دریکس نویسنده کتاب رویای صد کتاب، کتاب رازهای کپی‌رایتینگ یکی از بهترین خلاصه‌های دروس آموزشی مربوط به کپی‌رایتینگ است. جیم ادوارد تمام قوانین اصلی و بنیادین موردنیاز در امر کپی رایتینگ را در این کتاب گردآوری کرده است. مهم نیست مهارت شما در چه حدی است.

در کتاب رازهای کپی رایتینگ پله‌های حقیقی جهت رسیدن سریع به درآمدهای بالا را می‌یابید. این کتاب طلای ناب است.


اولویت برتر

بهره‌گیری از محتوا برای تأثیرگذاری و تعامل با مخاطبان

مؤلف:جان هال

مترجمین: امیر علم‌بیگی | الهام فهام | رومینا امیری

**کتاب اولویت برتر با رمزگشایی از یک فرایند ارتباطی پیچیده در صدد است تا در قالب یک ایده برای مخاطب کتاب خود،‌مشق قرار گرفتن در رأس یا اولیت ذهن مشتری را تمرین کند. 

ماهیت این کتاب را با تمام کتاب‌های حوزه بازاریابی محتوا، متفاوت‌تر و کاربردی‌تر خواهید یافت.


شیوه بازاریابی محتوایی یک‌صفحه‌ای

مؤلف: پرافول شارما

مترجمین: امیر علم‌بیگی |  پروین حاجی‌آقا | الهام فهام

**این کتاب تلاش دارد با زبانی روان،‌مفاهیم اساسی بازاریابی محتوایی را به صورت کاربردی و بر اساس مثال‌های متنوع ارائه دهد.


آگهی‌نویسی متقاعدکننده

مؤلف: اندی ماسلن

مترجمین: مسعود کیماسی | نیلوفر کاظمیان

**اندی ماسلن در کتاب آگهی‌نویسی متقاعدکننده لزوم استفاده از طبیعت انسان و تصمیم‌گیری احساسی را به روشنی بیان کرده است. آگهی‌نویسی متقاعدکننده در دوازده فصل تنظیم شده که در هر بخش خواننده را با رویکردی جدید برای آگهی‌نویسی آشنا می کند. 

هر فصل شامل مجموعه ای از مثال ها، نکات، تمرین‌ها و مطالعات موردی است که به فهم هر چه بیشتر مطالب کمک می‌کند. این کتاب برای شما مرجعی خواهد بود که در آگهی‌نویسی‌های آینده خود به آن رجوع خواهید کرد. 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید