بسته تبلیغات | جشنواره نوروز ۱۴۰۳ تخفیف

بسته تبلیغات | جشنواره نوروز ۱۴۰۳

موجودی: در انبار
1,090,000تومان 926,000تومان
+

به مناسبت نوروز ۱۴۰۲ و به پاس همراهی شما عزیزان،‌ انتشارات ادیبان روز چند عنوان از بهترین‌های نشر خود در حوزه روابط عمومی و تبلیغات را در قالب بسته تبلیغات به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. بسته تبلیغات ادیبان روز شامل کتاب های زیر است:


مدیریت تبلیغات

استراتژی پیام، برنامه ریزی رسانه و سنجش اثربخشی

مؤلفین: مسعود کیماسی | علی عمویی اوجاکی | آوا شفیعی

**بازاریابان حرفه‌ای دریافته‌اند که در فضای متلاطم کنونی، باید بر چیستی و چگونگی پیام‌های تبلیغاتی بیش از گذشته حساسیت نشان دهند. بر این اساس،‌در کتاب مدیریت تبلیغات تلاش‌شده تا نگاهی به این دو جنبه از تبلیغات داشته باشد و ضمن مروری بر مفاهیم پایه‌ای، در قالب مثال‌هایی به واکاوی بیشتر آن‌ها پرداخته شود.


مدیریت تبلیغات

در فرآیند بازاریابی و فروش

مؤلفین: مازیار قاسم زاده سنگرودی | گلناز علیزاده حرفتی

** انتخاب و چگونگی شعار تبلیغاتی مناسب، بازاریابی عصبی، روش‌های تبلیغ پنهان، تاکتیک‌های تبلیغاتی،‌اشتباهات تبلیغاتی،‌زبان بدن در تبلیغات،‌ روش‌های کم‌هزینه تبلیغاتی از جمله موضوعاتی است که در این کتاب توضیح داده شده‌اند.


اصول ارتباطات و تبلیغات

مؤلفین: بابک شمس ناتری | حامد باقری توستانی

**در دنیای امروز،‌تبلیغات به میزان فراوانی در فرایند کار هر مجموعه اهمیت دارد و مؤثر است. با رشد و توسعه علوم ارتباطات،‌نگرش‌های جدیدی برای اصلاح الگوی تبلیغاتی، احساس ضرورت و نیاز می‌شود که باید با نگاه علمی به آن پرداخته شود.

در کتاب اصول ارتباطات و تبلیغات به چهار حوزه مهم و با اهمیت پرداخته می‌شود. مباحثی پیرامون ارتباطات،‌مخاطب شناسی، تبلیغات، فرهنگ و تبلیغات فرهنگی که تلاش شده اثری روان برای مخاطبان باشد.


ایده‌پردازی برای تبلیغات

مؤلف: جک فاستر

مترجم: مجید مجیدی

**درکتاب ایده‌پردازی برای تبلیغات، نویسنده با بیان روان و توأم با طنز در دو بخش اصلی شما را با مفهوم ایده‌پردازی در تبلیغات آشنا می‌کند.

در بخش اول با عنوان ده روش ایجاد شرایط مناسب ایده‌پردازی در ذهن شما،‌زیرساخت‌های ایده‌پردازی را آماده می کند.

در بخش دوم تحت عنوان یک روش پنج مرحله‌ای برای تولید ایده،‌در یک مدل پنج مرحله‌ای  شما را  وارد دنیای ایده‌پردازی می‌کند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید