بسته مذاکره| جشنواره نوروز ۱۴۰۳ تخفیف

بسته مذاکره| جشنواره نوروز ۱۴۰۳

موجودی: در انبار
593,000تومان 504,000تومان
+

به مناسبت نوروز ۱۴۰۳و به پاس همراهی شما عزیزان،‌ انتشارات ادیبان روز چند عنوان از بهترین‌های خود را در حوزه اصول و فنون مذاکره را در قالب بسته مذاکره به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. بسته مذاکره ادیبان روز شامل کتاب های زیر است:


اولین دقیقه مکالمه

آیا به شیوه درست ارتباط برقرار می‌کنید؟

چگونه مکالماتی را شروع کنیم که به نتیجه برسند؟

مؤلف: کریس فنینگ

مترجم: سارا اصل شیرین

**کتاب اولین دقیقه مکالمه یک راهنمای گام‌به‌گام برای شروع مکالمات روشن و واضح در شرایط کاری روزمره است. این راهنمای گام به گام شامل مکالمات و ایمیل های شما با تیم‌تان، همتایان‌تان، و مدیران‌تان می‌شود که بیش از ۸۰ درصد از ارتباطات شما در محیط کار را پوشش می‌دهد.


چگونه افراد را تجزیه و تحلیل کنیم

قوانین کنترل ذهن انسان، تحلیل زبان بدن و کنترل رفتار دیگران

مؤلف: دنیل اسپید

مترجمین: محسن قلی‌زاده کیسمی

**در کتاب چگونه افراد را تجزیه و تحلیل کنیم ۱۳ قانون کنترل و دست کاری ذهن انسان، ۷روش تحلیل زبان بدن و مقابله با کنترل شدن در زندگی را فراخواهید گرفت.


جادوی مذاکره

مؤلف:محمد مهدی ابریشم کار

**کتاب جادوی مذاکره سعی کرده در عین به روز بودن به صورت ساده و علمی در اختیار همه قرار بگیرد تا تمام افراد در هر سطحی بتوانند از مباحث این کتاب استفاده نمایند.

در کتاب جادوی مذاکره مسیر رسیدن به مذاکره حرفه ای را بر اساس مدل قطار مذاکره برای شما ترسیم شده است. برای داشتن مذاکره ای حرفه ای باید تمام ایستگاه های این قطار را بگذرانید تا به نتیجه قابل قبول برسید.


اصول و فنون مذاکره

مؤلفین: مهرداد بیات | الناز بیات

**کتاب اصول و فنون مذاکره، اصول و فنون مذاکرات و فرآیندهای حاکم بر آ ن را از دیدگاه های مختلف بررسی کرده و آن را برای مخاطبان محترم تبدیل به یک مهارت فردی و اجتماعی نماید تا هم در زندگی فردی و هم زندگی اجتماعی و حرفه ای خود بتوانند از آن بهره گیرند. 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید