پکیج دیجیتال مارکتینگ: تجزیه و تحلیل وب

پکیج دیجیتال مارکتینگ: تجزیه و تحلیل وب

موجودی: در انبار
70,000تومان

گزینه های در دسترس

+

تحلیل وب سایت به مدیران کمک می کند تا با بررسی و تحلیل اطلاعات وب سایت کاربردهای آن را درک نموده و بهینه سازی کنند. تحلیل وب، تنها برای اندازه گیری ترافیک وب سایت به کار نمی رود، بلکه ابزاری برای بازاریابی و ارزیابی و بهبود عملکرد یک وب سایت محسوب می شود. نرم افزارهای کاربردی تحلیل وب به شرکت ها کمک می کنند تا نتیجه تلاش ها و کمپین های بازاریابی خود را مشاهده کنند و بعد از ایجاد یک کمپین تبلیغاتی، ترافیک اضافه شده در وب سایت خود را مورد پایش و ارزیابی قرار دهند.

کتاب تجزیه و تحلیل وب به شما کمک می کند تا با زبان فعالیت اینترنت و چگونگی استفاده از تکنیک های متفاوت برای بهبود عملکرد وب سایت و کسب وکار خود، آشنا شوید. با وجود اینکه تحلیل وب، اساساً یک موضوع فنی است، در این کتاب، ابعاد متفاوتی از تحلیل وب مورد توجه قرار گرفته است که می تواند نشان دهنده اهمیت و نحوه کاربست این مفاهیم در دنیای کسب وکار مدرن باشد.

کتاب تحلیل وب، مسائل فنی عملکرد وب سایت ها را در قالب مفاهیم و مثال های ساده، به عملکرد کسب و کارها مرتبط می سازد. این کتاب، تلاش دارد تا با مسلط، کاردان و خلاق ساختن شما در حوزه زبان تحلیل وب، تحلیل این فعالیت و به کاربردن آن در زمینه تجاری، سازمانی، اجتماعی یا فردی را برای شما ساده تر سازد.

مباحث دیجیتال مارکتینگ در ۶ جلد توسط انتشارات ادیبان روز منتشر و ارائه شده است. علاقمندان می توانند مباحث را بصورت تک جلدی و یا بصورت پکیج (با ۲۰% تخفیف) تهیه کنند. سئو، بازاریابی رسانه های اجتماعی، بازاریابی موتور جستجو، بازاریابی مشارکتی و بازاریابی محتوا از دیگر مباحثی هستند که در این پکیج گنجانده شده اند. 
مشخصات کتاب
مولف: موسسه بازاریابی الکترونیکی (E marketing Institute)
مترجمین: دکتر نگین سنگری (عضو هیأت علمی دانشگاه الزهرا) | مژگان کمپانی | فاطمه صابریان
عنوان اصلی: Introduction to Web Analytics: Web Analytics Fundamentals
تعداد صفحات : ۱۸۶ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۸
نوبت چاپ: دوم (۱۳۹۹)
ویراست: دوم (۱۳۹۹)
موضوع: کاربردکاوی وب | Web usage mining
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۳۹-۴

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید