راهنمای طرح بازاریابی (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)

راهنمای طرح بازاریابی (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)

موجودی: در انبار
200,000تومان
+

راهنمای طرح بازاریابی، یک رویکرد ساده برای نوشتن برنامه های بازاریابی مختصر و معنی دار ارائه می دهد. با ارائه یک روش جامع و گام به گام برای ایجاد طرح بازاریابی استراتژیک قابل اعتماد، این کتاب اطلاعات مربوطه را به صورت مختصر و مستقیم ارائه می دهد و اصول اساسی نوشتن یک طرح بازاریابی را مشخص می کند و چارچوبی جامع را ارائه می دهد که اجزای اساسی برنامه را شامل می شود.

طرح بازاریابی که در این کتاب ارائه شده است، بر دیدگاه بازاریابی به عنوان یک نظام تجاری مرکزی بناشده است که جنبه های کلیدی مدل کسب وکار شرکت را تعریف می کند. این دیدگاه از بازاریابی در رویکرد میان کارکردی در برنامه ریزی تجاری استراتژیک انعکاس می یابد.

کتاب راهنمای طرح بازاریابی یک رویکرد یکپارچه برای نوشتن طرح بازاریابی ارائه می دهد که جنبه های فنی، مالی، سازمانی و عملیاتی کسب وکار را شامل می شود. این رویکرد منجر به طرح بازاریابی می شود که نه تنها مناسب برای بازاریابان بلکه برای کل سازمان است. راهنمای طرح بازاریابی می تواند برای مدیران در هرگونه سازمانی سودمند باشد.

راهنمای طرح بازاریابی برای مدیرانی طراحی شده است که در حال حاضر با اصول مدیریت بازاریابی استراتژیک آشنا هستند و به دنبال توسعه برنامه های بازاریابی معنی دار و تمرکز یافته ای هستند که نتایج قابل ملاحظه ای را ایجاد می کنند.


در صورتی که این کتاب را از سایت تهیه کنید، فایل کتاب به زبان اصلی در پروفایل کاربری شما قرار خواهد گرفت.
مشخصات کتاب
مؤلف: الکساندر چرنو
مترجمین: حسین علی سلطانی | محمد بهمن | افسانه کرمی زنگنه
عنوان اصلی: The marketing Plan handbook, 5th ed.
تعداد صفحات : ۲۵۲ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۷
نوبت چاپ: دوم (۱۳۹۹)
ویراست: پنجم - کتاب اصلی
موضوع: بازاریابی، مدیریت
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۱۲-۷

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید