ساختارها و کارکرد سازمان‌های فرهنگی و هنری

ساختارها و کارکرد سازمان‌های فرهنگی و هنری

موجودی: در انبار
105,000تومان

+

حوزه فرهنگ و هنر نیازمندی مدیر ایرانی است که نسبت به مقوله‌های فرهنگی و هنری اشرافیت داشته باشند و با دانش روز و تجربیات مرتبط تلاش با انگیزه داشته باشند و عوامل انگیزشی در نیروهای زیرمجموعه را نیز افزایش و تقویت کنند.

حساسیت در حوزه فرهنگ و هنر زیاد است و سازمان‌ها و مراکز فرهنگی هنری باید در راستای حساسیت‌زدایی اما تقویت و توسعه آن اقدام و عمل داشته باشند.

نیروهای هوشمند، مطلع و آگاهی که در جامعه فرهنگ و هنر تلاش می‌کنند، نیازمند نوعی از مدیریت هستند که از این ظرفیت ارزشمند و توانمندی‌های موجود و پتانسیل‌های دارای ارزش بهره لازم را ببرند.

هرکدام از مراکز،‌ شیوه، مدل، روش و نگرش خاص خود را دارند و برای تحقق اهداف از آن بهره می‌برند. علی‌رغم آنکه نمای ظاهری فرهنگ و هنر دارای زیبایی و جذابیت‌های خاص خودش است اما به‌واسطه حساسیت این مقوله باید نگاه دقیق صورت گیرد.

در کتاب ساختارها و کارکرد سازمان‌های فرهنگی هنری به موضوعات مهم در موردنیاز پرداخت شد و مفاهیم کلی به صورت نیازسنجی‌شده به شکل محتوایی در اثر قرار گرفت.

تلاش شده تا اثری متفاوت تولید شود امید است که این محصول فرهنگی از دیدگاه جامعه علمی پژوهشی فرهنگی و هنری اثری شایسته باشد و نیازهای مطالعه‌کنندگان را برآورده سازد. 

مشخصات کتاب
مؤلفین: بابک شمس ناتری | حامد باقری توستانی
تعداد صفحات : ۱۳۲ ص.
قطع کتاب: وزیری
نوبت چاپ: اول
موضوع: سازمان‌های فرهنگی-ایران-مدیریت
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۷۵۹۲-۶۸-۹

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید