سازمان بی‌پروا

سازمان بی‌پروا

موجودی: در انبار
255,000تومان
+

به واسطه خواندن کتاب سازمان بی‌پروا می‌آموزید که بود و نبود امنیت روانی می‌تواند عامل تعیین‌کننده‌ای باشد بین یک مشتری خرسند و یک توییت خشمناک و زیان‌آور که به سرعت در فضای مجازی فراگیر می‌شود.بین جان سالم بردن از خطر بیخ گوش و اتفاق افتادن یک حادثه صنعتی فاجعه‌انگیز. بین عملکرد قوی تجاری و یک شکست قابل توجه که سرتیتر خبرها می‌شود.

مهم‌تر از همه، شیوه‌های حیاتی را می‌آموزید که برای ایجاد امنیت روانی در محیط کار و درنتیجه پیشرفت تشکیلاتتان کمکتان می‌کنند.

مروری بر مباحث کتاب سازمان بی‌پروا

کتاب سازمان بی‌پروا به سه بخش تقسیم شده است:

بخش اول: قدرت امنیت روانی که خواننده را با مفهوم امنیت روانی آشنا می‌سازد. تاریخچه مختصری از تحقیقات انجام شده روی این رویداد مهم محل کاری را نیز در اختیار خواننده قرار میدهد.

بخش دوم: امنیت روانی سر کار، به مطالعات موردی واقعی روی محیط‌های کاری سازمان‌های خصوصی و دولتی می‌پردازد تا نشان دهد امنیت روانی یا فقدان آن چگونه می‌تواند به نتایج تجاری و عملکرد امنیتی انسان شکل دهد.

بخش سوم: ایجاد سازمانی بی‌پروا که با اتکا بر داستان‌ها و تحقیقاتی که در دوبخش قبل به آن‌ها پرداخته شده است، به این پرسش پاسخ داده خواهد شد که رهبران سازمانی باید برای ایجاد سازمانی بی‌پروا چه کنند؟

مشخصات کتاب
مؤلف: امی ادموندسون
مترجم: محمدرضا صفری
عنوان اصلی: The fearless organization: creating psycological safety in the workplace for learning, innovation, and growth, 2019.
عنوان دیگر: ایجاد امنیت روانی در محیط کار جهت یادگیری، نوآوری و پیشرفت
تعداد صفحات : ۲۸۰ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۴۰۱
نوبت چاپ: دوم (1403)
موضوع: رفتار سازمانی
شابک: ۹۸۷-۶۲۲-۷۵۹۲-۶۱-۰
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید