شیوه اقناع و تبلیغ

شیوه اقناع و تبلیغ

موجودی: موجود نمی باشد.
50,000تومان
+

در دنیای امروز، که تبلیغات به یک تجارت و صنعت بزرگ تبدیل شده است شیوه اقناع و تبلیغ لازمه برد تبلیغات است.تبلیغات یک صنعت و ابزار است که امروزه بسیار مورد استفاده صاحبان کسب و کار است. هر ساله مبالغ زیادی صرف امور تبلیغاتی مشود، بنابراین لازم است انجام تبلیغات به شکلی کارا و موثر صورت پذیرد.

مخاطب باید بداند که چه چیزی برای ارائه داریم تا بتواند خریدار محصول یا اندیشه ما باشد و این دلیلی بر اهمیت تبلیغات و جایگاه آن در فرآِیند اقناع است. در واقع اقناع به بخش جدایی ناپذیر زندگی ما تبدیل شده است.

تبلیغات جایگاهی بسیار ویژه در فرایندهای بازاریابی دارد و موجب ترویج یک ایده کالا یا خدمت در میان متقاضیان می شود. از طرف دیگر مخاطب نیز باید بداند که چه چیزی برای ارائه داریم تا بتواند خریدار محصول یا اندیشه ما باشد و این دلیلی بر اهمیت تبلیغات و جایگاه آن در فرایند اقناع است. 

هدف اصلی کتاب "شیوه اقناع و تبلیغ" پرداختن به مباحث ارتباطاتی است که در زمینه اقناع و تبلیغات وجود دارند. در ابتدا به مفاهیمی چون اقناع و تبلیغات خواهد پرداخت و سعی می کند برای هر یک تعریفی روشن ارائه دهد و سپس به شیوه های موثر در این حوزه ها می پردازد.

مشخصات کتاب
مؤلف: ریحانه احمدی دهکاء
تعداد صفحات : ۱۴۴ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۵
نوبت چاپ: دوم (۱۳۹۸)
موضوع: تبلیغات | اقناع، روان شناسی | تبلیغات، جنبه های روان شناسی
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۸۱۹۰-۵۱-۶

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید