عصر تأثیرگذاری

عصر تأثیرگذاری

موجودی: در انبار
263,000تومان
+

عصر حاضر، عصر تأثیرگذاری است. عصر تأثیر قدرت اینفلوئنسرها در تعالی برند شماست. 

اما مسأله اینجاست که اینفلوئنسر مارکتینگ به خوبی درک نشده است. پیشرفت اینفلوئنسرهای مشهور در رسانه‌های اجتماعی نیز این موضوع را تغییر نمی دهد. در نظر گرفتن این دسته از کاربران رسانه های اجتماعی به عنوان اینفلوئنسر، سوءتفاهمی اساسی در اینفلوئنسر مارکتینگ است.

در حالی که بخشی از کتاب عصر تأثیرگذاری در مورد چگونگی تأثیرگذاری بیشتر در سانه‌های اجتماعی بحث می‌کند؛ اما تمرکز نویسنده در این کتاب،‌استفاده از صدای اینفلوئنسرها برای ارسال پیام شماست.

این یک سرمایه‌گذاری روی نیروهایی است که شما باید برای انتقال پیامتان به مرزهای خارج از کشور و تحریک تبلیغات دهان به دهان استفاده کنید تا صداهای دیگران متمرکز بر صحبت در مورد کسب و کارتان شود.

اینفلوئنسر مارکتینگ در حقیقت بازگشت به اصل قضیه درگیرسازی و تعامل در رسانه های اجتماعی است: تحریک گفتگوهای دهان به دهان در مورد برندتان.


ایجاد اعتماد برای بازاریابان مدرن ضروری است. همکاری با اینفلوئنسرهای معتمد اهرمی است که می تواند این فرصت را فراهم کند. نیل شافر دقیقا به شما نشان می‌دهد که چگونه می توانید از تأثیرگذاری استفاده کنید تا بتوانید اهداف بازاریابی خود را به سرعت تحقق بخشید.
مایکل استلزنر


درباره نویسنده

نیل شافر، یک متخصص بین المللی در زمینه کمک به کسب و کارها برای ایجاد تحول دیجیتالی در فروش و بازاریابی آن ها از طریق مشاوره و آموزش،‌و کمک به کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای توسعه و اجرای استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی، اینفلوئنسر مارکتینگ و ابتکارات فروش اجتماعی است.


مشخصات کتاب
مؤلف: نیل شافر
مترجمین: ملیکا نصیر | علی عموئی
عنوان اصلی: The age of influence: the power of influencers to elevate your brand, 2020
عنوان دیگر: قدرت اینفلوئنسرها برای تعالی برند شما
تعداد صفحات : ۲۹۲ ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۴۰۱
نوبت چاپ: اول
موضوع: برندسازی (بازارایابی) - شبکه‌های اجتماعی پیوسته - اینفلوئنسر مارکتینگ
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۷۵۹۲-۰۶-۱
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید