مبانی سازمانی و مدیریت| جشنواره نوروز

موجودی: موجود نمی باشد.
330,000تومان
+

به مناسبت فرا رسیدن بهار و عید سعید نوروز انتشارات ادیبان روز چهار کتاب در حوزه مبانی سازمان و مدیریت از بهترین های نشر خود  را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. این بسته شامل کتاب های زیر است:


مبانی نوین سازمان و مدیریت

مؤلفین: مهرداد بیات | الناز بیات

**کتاب"مبانی نوین سازمان و مدیریت" با نگاهی متفاوت به نیازهای سازمان‌ها پرداخته و باور دارد که سرعت، وسعت، اثر گذاری و نهایتاً سرعت تغییرات به اندازه‌ای سریع شده است که نقاط عطف دنیای فعلی با انقلاب چهارم (Industry 4) که در حال ظهور است هیچ سابقه تاریخی نداشته و نرخ رشد در این سازمان‌ها خطی بوده در حالی‌که نرخ رشد در سازمان‌های آینده، نمایی و تصاعدی می‌‌باشد.


مفاهیم نوین در سازمان و مدیریت

مؤلفین: اصغر مشبکی | حسین ممتاز

**مجموعه "مفاهیم نوین در مدیریت و سازمان"  نتیجه  چندین سال تلاش نگارندگان است. این مجموعه به دانشجویان دوره دکترای مدیریت و کارشناسی ارشد توصیه می شود. در این مجموعه از حوزه های گوناگون مدیریت و علوم مشابه مدیریت ( و حتی غیرمدیریت) استفاده شده است و به ارائه یکسری مفاهیم نوین در مدیریت و سازمان (برخلاف سایر کتاب های مدیریت و سازمان) می پردازد.


سرپرستی واحدهای کسب‌وکار

مؤلفین: غلامرضا تیزفهم فرد | فائزه وزیرمقدم

**در کتاب سرپرستی واحدهای کسب وکار به مباحث مهم سرپرستی و موارد کاربردی آن پرداخته شده است. مسائلی از قبیل تعاریف کلی مورد بحث قرار گرفته به طوری که فراگیران دراین بخش ذهن خود را درگیر مفاهیم و پرورش مهارت ها می نمایند. فراگیران بایستی با تفسیر و تجزیه و تحلیل، درک وسیعی از مفاهیم کاربردی موارد مذکور که تاثیر عمیقی در اداره واحدهای کسب وکار دارند داشته باشند.


نظریه‌های سازمان و مدیریت

مؤلف: جفری ای. مایلز

مترجمین: حسین نوروزی | داود نوروزی

**کتاب نظریه‌های سازمان و مدیریت با مطرح کردن نظریه های مختلف و مهم تر از آن با تأکید بر نقاط قوت و ضعف های هر نظریه و بیان انتقادات وارد بر هر نظریه و ارائه کاربردهای عملی هر نظریه برای مدیران، این موضوع را مورد تأکید قرار می دهد که چگونه راه های مختلفی برای دستیابی به نتایج و چارچوب های متفاوت وجود دارند که امکان دارد شایان توجه باشند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید