مدیریت استراتژیک خرده فروشی (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)

مدیریت استراتژیک خرده فروشی (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)

موجودی: در انبار
275,000تومان
+

کتاب مدیریت استراتژیک خرده فروشی به توسعه پویای خرده فروشی اختصاص یافته است. تمرکز اصلی این کتاب بر مفاهیم راهبردهای گوناگون پذیرفته شده توسط شرکت های خرده فروشی و اجرای آنها در عمل می باشد. 

این کتاب یک کتاب درسی عادی یا مجموعه ای از مطالعات موردی نیست؛ هدف نشان دادن سؤالات پیچیده و گوناگون مدیریت خرده فروشی به شکل بیست درس است. در هر درس خلاصه ای موضوعی از مسائل اصلی ارائه شده و از طریق یک مطالعه موردی جامع نشان داده شده اند.

نمونه های مطرح شده در کتاب مدیریت استراتژیک خرده فروشی همگی شرکت های خرده فروشی شناخته شده بین المللی هستند تا درک آنچه در مدیریت خرده فروشی راهبردی دخیل است، تسهیل و بهترین شیوه ها نشان داده شود.


این کتاب به چهار بخش اصلی تقسیم شده است:

  • بخش اول - کارکردها، شکل ها و ساهمداران در خرده فروشی را می نماید.
  • بخش دوم - به رشد، بین المللی شدن، برندسازی خرده فروشی و راهبردی پایداری به عنوان ابعاد اساسی " بازاریابی راهبردی در خرده فروشی" می پردازد.
  • بخش سوم - بر آمیخته بازاریابی در خرده فروشی تمرکز دارد، موقعیت  فروشگاه، کالا و مدیریت طبقه بندی، قیمت گذاری، مدیریت ارتباط با مشتری و ... مورد بحث قرار میدهد.
  • بخش چهارم - به راهبردها و مفاهیم خرید خرده فروشی، مفاهیم توزیع فیزیکی و مدیریت زنجیره تأمین مبتنی بر فناوری اطلاعات و روش های نظارت و کنترل عملکرد می پردازد.


مخاطبین کتاب

این کتاب در اصل دانشجویان سال های تحصیلی سوم و چهارم (سطح لیسانس و فوق لیسانس) را در رشته های مدیریت بازرگانی، بازاریابی، مدیریت در مؤسساتی مثل دانشگاه ها، آکادمی ها و مدارس بازرگانی مورد هدف قرار داده است. 

کارورزان در صنعت کالاهای مصرفی و شرکت های خرده فروشی که تمایل دارند، اطلاعات موجز و عملیاتی، پیرامون موضوعات کنونی خرده فروشی کسب کنند هم از آن بهره خواهند برد.


در صورتی که این کتاب را از سایت تهیه کنید، فایل کتاب به زبان اصلی در پروفایل کاربری شما قرار خواهد گرفت.
مشخصات کتاب
مؤلفین: یوآخیم زنتس | دیرک مورشت | هانا اسکرامکلین
مترجمین: دکتر سیدرضا جالل زاده | فاطمه صابریان
عنوان کامل: مدیریت استراتژیک خرده فروشی - متن و مطالعه های موردی بین المللی
عنوان اصلی: Strategic retail management text and international cases. 3rd ed.2017
تعداد صفحات : ۳۴۸ ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۹
ویراست: سوم کتاب اصلی
موضوع: مدیریت فروش
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۷۶-۹

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید