مطالعه مدیریت و بازاریابی از دیدگاه اسلام| جشنواره نوروز

موجودی: موجود نمی باشد.
357,000تومان
+

به مناسبت فرا رسیدن بهار و عید سعید نوروز انتشارات ادیبان روز چهار کتاب در حوزه بازاریابی اسلامی  از بهترین‌های نشر خود را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می‌دهد. این بسته شامل کتاب های زیر است:


بازاریابی اسلامی 

مؤلف: سدومیر نستروویچ

مترجمین: حسین نوروزی | سینا جنتی

**با مطالعه کتاب بازاریابی اسلامی در می‌یابیم که خود جوامع مسلمان در داخل خود دارای تنوع و واگرایی‌های زیادی در نوع نگاه به قوانین، دستورالعمل ها و احکام اسلام هستند. این واگرایی ها، این امر را مسجل می‌نماید که برای ورود به هر کشور مسلمان، آن کشور باید به صورت مجزا و دقیق مورد مطالعه قرار گیرد.


دیدگاه‌های اسلامی در بازاریابی و رفتار مصرف‌کننده

مؤلف: حسین‌علی سلطانی

**این کتاب تحت عنوان دیدگاههای اسلامی در بازاریابی و رفتار مصرف کننده سعی دارد تا مفهوم سازی جامع از بازاریابی اسلامی و اصول اساسی رفتار مصرف کنندگان آن با در نظر گرفتن دین اسلام فراهم آورد.

در این کتاب همچنین به بررسی تأثیر دیدگاه‌های اسلامی با استفاده از کمک‌های گسترده‌ از طرف دانشگاهیان کشورهای مختلف با درک دیدگاه‌های اسلامی و تأثیر آن بر جنبه‌های مختلف بازاریابی می پردازد و ارائه‌دهنده ایده های برانگیزاننده تفکر برای خوانندگان در مورد دیدگاه‌های اسلامی کشورهای مختلف جهان است.


مدیریت اسلامی

مؤلفین: زهرا خراسانی | علیرضا معطوفی | علی‌اشرف احمدیان

**کتاب مدیریت اسلامی  از منظر قرآن و روایات با بهره‌مندی از آیات قرآن و روایات و دیدگاه مفسران اسلامی و محققان علوم تربیتی تألیف، و به اساتید و دانشجویان رشته مدیریت، واحد درسی مدیریت اسلامی ارائه می‌گردد.


کسب‌وکار از دیدگاه اسلام

مؤلفین: فائزه وزیرمقدم | ثریا اکبر ادیبی

**اهمیت یادگیری مسائل مربوط به کسب‌وکار از دیدگاه اسلام و احکام مربوط به بازار و تأثیر یادگیری فقه بازار در کسب درآمدهای حلال بر کسی پوشیده نیست. فقه اسلامی با بهره‌گیری از منابع پربار و غنی خود (کتاب، سنت، عقل، عرف) توانسته است با در نظر گرفتن جنبه‌های مثبت و منفی زندگی بشری، بهترین راه‌حل‌ها را برای انسان‌ها قرار دهد. بنابراین اگر بخواهیم جامعه‌ای داشته باشیم که در آن صلح و صفا، صداقت و راستی، برادری و محبت، عدل و انصاف، همدردی و تعاون، اتحاد و هماهنگی وجود داشته باشد، باید با اجرای صحیح در احکام اقتصادی، حافظ انسانیت خود باشیم.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید