اصول و روش های مدیریت و چیدمان فروشگاه

اصول و روش های مدیریت و چیدمان فروشگاه

موجودی: در انبار
120,000تومان
+
نقش اصول طراحی و چیدمان فروشگاهی در افزایش رضایت مشتریان و سهم بازار از مسائل کلیدی روز، در فرآیند بازارایابی و فروش است. چیدمان، مکان یا ترتیب اصولی هر چیز در داخل یا اطراف ساختمان است، به نحوی که بتوان بیشترین بهره برداری را نمود.
در بسیاری از کسب و کارها، فروش محصولات از طریق مراجعه مشتریان به فضای فیزیکی فروشگاه و مشاهده کالاهای مختلف و انتخاب آنها به صورت حضوری رقم می خورد. وقتی چیدمان فروشگاه ما توجه مشتریان را به خوبی جلب کند، مشتریان با سلیقه های مختلف به سمت کسب و کار ما جذب شده و موفقیت بزرگی در اولین گام به دست آمده است. آگاهی از شیوه های مدیریت فروشگاه، کسب اطلاعات پیرامون مهندسی فروش و آگاهی از شیوه های اصولی و متناسب برای چیدمان فروش و تکنیک های فروشگاه مداری همگی می توانند از عوامل بسیار موثر در موفقیت در کسب و کار در مدل های فروشگاهی محسوب شوند که در این دوره آموزشی مورد توجه قرار می گیرد.
در کتاب حاضر سعی شده که با یاری جستن از مباحث مهندسی، معماری، بازاریابی و فروش، رنگ، نور و ... و تجربیات کسب شده حاصل از فعالیت های چندین ساله در پروژه های اجرایی و تدریس در دانشگاه های مختلف کشور و سمینارهای متعدد برگزارشده در این حوزه استفاده شده است.
مشخصات کتاب
مؤلفین: مازیار قاسم زاده سنگرودی | گلناز علیزاده حرفتی
تعداد صفحات : ۱۴۴ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۵
نوبت چاپ: سوم (۱۴۰۰)
موضوع: فروشگاه ها و مغازه ها، تزیین | فروشگاه ها و مغازه ها، مدیریت | مدیریت فروش
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۸۱۹۰-۳۹-۴

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید